Honda - одна з найнадійніших компаній в Україні. Уже кілька десятиліть мотоцикли Honda домінують на ринку двоколісних транспортних засобів. Honda запустила Honda XR150 в Україні. Honda XR150 - це мотоцикл, який їздить брудом, гравієм, міськими вулицями та відкритими шосе. Honda XR150 - це мандрівна компанія для всіх гонщиків. Зі зручними сидіннями та керованістю, це один із найкращих мотоциклів для бездоріжжя в Україні.

Відмінні риси мотоцикла Honda XR150

Honda XR150 поставляється з 150-кубовим чотиритактним двигуном, який розвиває максимальну потужність 12,14 к.с. за 7750 об/хв і максимальний крутний момент 12,5 Нм за 6000 об/хв. Honda XR150 має запрограмоване впорскування палива, яке забезпечує плавний і стабільний крутильний момент на низьких обертах, а також чудові характеристики на високих обертах.

Honda XR150 має чудову гальмівну здатність завдяки однодисковому гідравлічному гідравлічному передньому гальму діаметром 240 мм із двопоршневим супортом. Honda XR150 має повний огляд комбінації приладів, яка пропонує чіткі та прості у використанні елементи керування. Honda XR150 має кермо з поперечною поперечиною, повністю сумісне з екстремальною їздою бездоріжжям, із розташуванням, що забезпечує командну посадку, та повний огляд комбінації приладів, що пропонує чіткі та прості у використанні органи управління.

Дрібні деталі мають значення, тому Honda використовує в новому XR 150 транзисторну систему запалювання з електронним блоком управління і кнопкою запуску, що ідеально підходить для будь-якого користувача. Реакція дросельної заслінки дуже плавна, що поєднується з 5-ступеневою коробкою передач. Honda XR150L має паливний бак місткість 12 літрів, що забезпечує найкращий баланс між водінням, легким кузовом і туристичними характеристиками. Honda XR150 дає пробіг 35 км/год.

Що стосується заднього сидіння і заднього багажника, великий, міцний сталевий задній багажник входить у стандартну комплектацію, щоб полегшити перевезення вантажу на цій повсякденній робочій конячці. Кріплення сконструйоване і розташоване для встановлення різних верхніх ящиків, що забезпечує зручне перенесення до 20 кг. Honda XR150 має тільки комбіновану червону та білу графіку.

Honda XR150 - єдиний у своєму роді мотоцикл. Це один із найнадійніших і найпродуктивніших мотоциклів. Шанувальники можуть зв'язатися із зазначеним авторизованим дилером для бронювання мотоциклів.

Висновок

На Honda XR150 легко їздити. Це мотоцикли першокурсників. Загалом, сила, маневровість, економічність і велика потужність — чотири характеристики, які відрізняють новий XR150. Він точно зберігає подвійність сімейства XR, тож це мотоцикл, створений для того, щоб добре поводитися в місті та за його межами. У щоденних поїздках або на вихідних XR150 завжди готовий і вийде за межі ваших можливостей. Більше інформації про Honda XR150 можна дізнатися перейшовши за посиланням https://honda.ua/motorcycles/xr150l/.