Коли стан тимчасово або постійно лежачого хворого стабілізовано, може з’явитися потреба у його перевезенні: з лікарні додому, в інший медичний заклад, з дому у медичний центр на обстеження, планова госпіталізація ті ін. Саме у таких випадках можна покластися на службу «MedDopomoga103», яка надає послуги медичного таксі людям, які мають обмежені можливості та не можуть самостійно дістатися за вказаною адресою. Замовити автомобільне транспортування лежачих хворих можна на сайті сервісу, достатньо перейти за посиланням https://meddopomoga103.com на головну сторінку. Перевезення тяжкохворих пацієнтів по Україні, Європі та СНД здійснює команда професіоналів, які мають чималий досвід роботи у цій сфері.

Транспортування власним транспортом чи медичне таксі: що краще?

За наявності свого авто не варто експериментувати зі здоров’ям виснаженого хворобами пасажира. Незручне положення, тряска, стрес – всі ці фактори можуть спровокувати погіршення стану людини. Як діяти в такій ситуації? Професійне медичне перевезення – це саме те, що потрібно. Досвідчені санітари мають все необхідне для того, щоб акуратно винести хворого, посадити до спеціалізованої машини, занести на поверх: сучасні каталки з відкидними бічними огородженнями, м’які носилки та візки.

  • Укомплектовані реанімобілі.
  • Перевезення хворого супроводжує медичний персонал.
  • Водії прекрасно орієнтуються по місту та за його межами.
  • Демократичні тарифи та зручні маршрути.
  • Достатньо місця в салоні для пасажира та речей.

Цілодобова служба транспортування хворих по Україні гарантує уважне та доброзичливе ставлення до кожного пацієнта. Водії сервісу знаються на міській інфраструктурі, тому забезпечують оперативне переміщення пасажира з урахуванням ситуації на дорогах (погане покриття, затори).

Що треба знати, щоб замовити перевезення важкохворого родича?

Під час звернення до служби, слід вказати свої контактні дані (ім’я та номер телефону), а також описати послугу (час, маршрут, побажання). Також варто уточнити особливості під’їзду до будинку, вказати кількість поверхів, уточнити наявність ліфта. Якщо є потреба у забезпеченні пацієнта киснем, необхідно замовити таку послугу для людей на ШВЛ. В медичній машині є подушка та ковдра, створено комфортні умови для довготривалої поїздки (міжміські перевезення). Достатньо завчасно замовити приїзд бригади, щоб у призначений час екіпаж був на місці.