Український цифровий бізнес вистояв війну

CEO Пін-Ап Global Марина Ільїна розповіла, що цифровий бізнес України, попри війну, вистояв і довів, що пройти кризовий період можна, якщо грамотно налаштувати процеси.

Марина має освіту маркетолога Луганського університету і встигла попрацювати бізнес-організатором і менеджером IT-компанії. Цей досвід наштовхнув її на думку, що важливо ніколи не зупинятися у своїх цілях, постійно розвиватися і не боятися нового.

Особливості екосистеми PIN-UP Global

Ігровий бізнес - це розвага і приємне проведення часу. Зараз PIN-UP Global представляє мережу партнерства між управлінцями та клієнтами, керівництво прагне підвищувати якість роботи та досягати високих показників.

Ільїна запевняє, що керівництво дотримується стратегії охоплення потреб у всіх локаціях, тобто PIN-UP Global об'єднує незалежні компанії, які дедалі більше впроваджують сучасні та унікальні методи вдосконалення послуг і товарів, компанія ділиться на напрямки роботи, виходячи зі своєї компетенції. Так до Пін-Ап Global входять компанії з опрацювання та підтримки, з контактів і допомоги клієнтам, яка має представництва по всьому світу, з просування продукту та його висвітлення. Для фахівців цієї екокомпанії немає неможливого, адже над кінцевим продуктом працюють найбільш висококваліфіковані фахівці.

Виклики екосистеми та її команда

Як уже було зазначено раніше, екосистема PIN-UP Global складається із самостійних компаній, але всіх їх об'єднують єдині цінності та принципи, націленість на задоволення потреб споживача. Досить важко спрогнозувати подальший розвиток системи через кілька років, адже компанія застосовує масштабування для перевірки будь-якої організаційної моделі.

Після початку війни в Україні компанія змогла перевести на віддалений режим роботи та автоматизувати майже всі процеси. Крім того, було продано активи однієї з частин PIN-UP Global у Росії новому власнику, попри стабільне її зростання. "Ми навіть і не розглядали варіант зміни бренду і продовження роботи в будь-якому форматі, це була єдина думка всіх членів екосистеми", повідомила Ільїна.

Було відкрито офіси в Польщі, Вірменії, Казахстані. Компанія, за словами Марини Ільїної, активно постачає українцям гуманітарну допомогу, сплачує всі податки в український бюджет.

Чим Пін-Ап Global приваблює фахівців?

Компанія цінує професійні навички та особистісні якості своїх співробітників, всіляко їх заохочуючи та допомагаючи у важких ситуаціях. Усі співробітники регулярно проходять оплачуване стажування та навчання, грошова надбавка до зарплати нараховується учасникам заходів і конференцій, в офісах регулярно проводять корпоративи та дозвіллєві заходи. Кожен співробітник компанії може працювати з того офісу, де йому буде зручніше.

Однак, попри широкий спектр винагород, екосистема вимоглива до результатів і відповідальної поведінки співробітників.