Лубриканти стануть чудовим вибором для будь-якої людини. Мазками можна скористатися не тільки під час використання секс-іграшок, а й під час звичайного сексу. Гелі для сексу допомагають отримати більше відчуттів під час інтимного зв'язку, а відчуття зробити яскравішими та насиченішими.

Навіщо потрібні лубриканти

Бувають моменти, коли в момент близькості з чоловіком може перестати виділятися природне мастило. Ні, це не причина якоїсь хвороби чи проблеми по-жіночому. Нестача природного вагінального мастила - це вроджена або набута особливість організму. Під час сексу лубриканти гарантують приємні емоції та відчуття.

Види мастил

Гелів для сексу є дуже багато. Залежно від ваших уподобань потрібно підібрати той, що підійде саме під ваш еротичний відпочинок. Види мастил:

       Водні. Максимально близькі за складом із вагінальним мастилом. Легко змиваються, можна використовувати із секс іграшками чи презервативами.

       Силіконові. Основний компонент – силікон. Можна поєднувати з латексними презервативами, поліуретановими та поліізопреновий іграшками. Не рекомендується використовувати із силіконовими іграшками, можуть зіпсуватися. Змиваються силіконові гелі дуже важко.

       Олійні. Відмінно підходять анального сексу, сексу в душі та масажу. Не можна використовувати з латексними та поліізопреновий презервативами. Можна використовувати із секс іграшками будь-якого матеріалу. Для того, щоб змити лубрикант, потрібно обов'язково використовувати мило.

       Гібридні. У складі є вода і силікон або різного роду масла. Легко змивається з тіла. Гібридні мастила з олією не можна використовувати з латексними презервативами чи іграшками.

Крім вищезгаданих видів мастила поділяються на оральні, анальні, вагінальні, збуджуючі та розігрівальні.

Де придбати лубриканти

Придбати мастило для сексу можна у нашому секс-шопі. Ми пропонуємо широкий вибір мастил для будь-якого сексу. Вся продукція нашого магазину має доступну вартість.

Якщо хочете замовити товар анонімно, поспішаємо вас порадувати: усі наші товари відправляються покупцям у темних та не прозорих упаковках.