Автоматичні вимикачі сьогодні можна і потрібно встановлювати в різних типах приміщень: житлових будинках та квартирах, на промислових та комерційних об’єктах тощо. Особливо взимку, коли люди використовують більше електричних приладів, ніж в літній сезон. 

Hager – популярний європейський бренд автоматичних вимикачів, який відомий високою якістю та тривалим терміном використання продукції. На сайті https://fazastore.com.ua/ua/g31502352-hager можна ознайомитись із характеристиками та особливостями кожної моделі вимикача.

Ми ж детальніше зупинимось на призначенні пристрою та перевагах моделей Hager перед іншими аналогами.

Коли потрібні автоматичні вимикачі

Якщо ви бажаєте захистити свою електромережу від перенапруження та короткого замикання, обов’язково встановіть автоматичний вимикач. Вже з його назви стає очевидним принцип роботи пристрою – як тільки показники напруги в електромережі стають зависокими у порівнянні з рекомендованим показником, він вимикає усю систему, запобігаючи її поломці та загорянню.

Регулярне використання автоматичного вимикача дозволяє подовжити термін експлуатації побутової техніки в домі.

Переваги автоматичних вимикачів Hager

Бренд Hager давно відомий на ринку автоматичних вимикачів. Його продукція користується такою популярністю і встановлюється як в житлових будинках, так і на великих промислових об’єктах через ряд важливих переваг:

  1. Великий вибір вимикачів. Уважно ознайомившись із характеристиками кожної окремої моделі, ви зможете підібрати варіант, який підійде для вашої електромережі.

  2. Висока якість. Вимикачі виготовляються на заводі Hager, який розташовано у Франції. Виробники використовують перевірені та якісні матеріали та гарантують міцність та зносостійкість готової конструкції.

  3. Швидке спрацювання – вимикач ловить бідь-які шкідливі коливання в електромережі за долі секунди. І відразу вимикає всі прилади в домі.

  4. Простота установки та обслуговування. Сучасні системи дозволяють встановити вимикач власноруч за кілька хвилин.

Автоматичний вимикач Hager може прослужити багато років, захищаючи усі електричні прилади в домі від підвищеної напруги в мережі. Головне – ретельно вибрати потрібну модель. Звертайте увагу на такі характеристики вимикачів як полюсність, номінальний струм, габарити тощо.