Сьогодні все більше установ та приватні домовласники використовують внутрішньопідлогові конвектори для обігріву. У цьому немає нічого дивного, адже конвектори – ідеальне рішення для усунення деяких недоліків класичних систем опалення. Внутрішньопідлогові конвектори вирішують архітектурні, функціональні та естетичні завдання.

Чому саме такий спосіб опалення?

Переваги решіток для підлоги особливо яскраво виявляються в сучасних інтер'єрах - вони дозволяють повністю адаптувати систему опалення до житлового простору і візуально не заважають йому. Внутрішньопідлогові конвектори в основному використовуються там, де проектування звичайних радіаторів недоцільне з естетичної та функціональної точки зору. Здебільшого це інтер'єри з великими скляними стінами до підлоги чи зимові сади у котеджах. Те саме стосується холів, великих представницьких приміщень або інтер'єрів з французькими вікнами.

У випадку з вбудованими внутрішньопідлоговими конвекторами можна ефективно і комплексно вирішити функціональну схему опалення:

  • ефективне використання теплової енергії,
  • простий монтаж конвекторної системи,
  • економічність експлуатації обладнання,
  • конвектори з мінімальним рівнем шуму.

Хоча основне призначення решіток для підлоги — обігрів повітря, вони також дозволяють охолоджувати внутрішній простір. Функція охолодження особливо зручна у літні місяці, коли сонячні промені проникають крізь скляні наповнювачі та перегрівають внутрішні приміщення.

Нові тенденції, прості індивідуальні рішення та ефективні технології в галузі внутрішньопідлогових конвекторів призвели до появи високоякісних обігрівальних моделей від Carrera, HITTE, Isan.

Внутрішньопідлоговий конвектор спроектований як комплексне рішення – всі необхідні компоненти входять до комплекту. Пристрій підходить для всіх типів приміщень, ідеальний у поєднанні з тепловими насосами. Перевагою сучасних моделей є робота з мінімальним шумом, швидка реакція на зниження температури та здатність ідеально компенсувати втрати тепла у приміщенні.

Інноваційні конвектори нового покоління характеризуються низьким енергоспоживанням і мінімальними експлуатаційними витратами.

За допомогою термостата та контролера внутрішньопідлогового конвектора можна зручно та ефективно керувати роботою конвекторів протягом усього року. Завдяки легкій корекції швидкості, захисту від замерзання можна запобігти небажаним витокам тепла або локальному замерзанню труб.