Перевезення пасажирів комфортабельними автобусами та мікроавтобусами, а також мінівенами різної місткості.

Дбайливі водії завжди подають транспортний засіб у призначений час або заздалегідь, щоб гості могли зручно розташуватись у салоні. Ви можете замовити пасажирські перевезення по Україні, Тернопільській області, в будь-яку точку України та за кордон за доступними цінами як юридична компанія, так і приватна особа. Краще заздалегідь обговорити всі питання та довірити нам їхню реалізацію.

Чому варто звернутися до транспортної компанії з пасажирських перевезень
Активним і творчим людям періодично потрібні автобуси, мікроавтобуси та всілякі автомобілі для проведення цікавих заходів та дружніх зустрічей, приводи можуть бути різними:

екскурсійні та пізнавальні поїздки;
корпоративні вечірки та спортивні заходи;
виїзди за місто із колегами на пікнік;
організація щоденних службових перевезень працівників.

Різноманітність можливостей у сфері пасажирських перевезень по Тернополю та області дозволяє організувати оригінальні, неповторні поїздки, тематичні екскурсії, прокласти будь-які маршрути та поєднати роботу та відпочинок для зустрічі з діловими партнерами. Креативність приватних поїздок при організації транспортних перевезень пасажирів також нічим не обмежена.

Ви можете планувати:

незабутні весільні подорожі;
організацію трансферів гостей з автовокзалів, аеропортів, залізничних вокзалів та назад;
поїздка гостей на дні народження, ювілеї та будь-які інші свята;
обслуговування похоронних процесій та багато іншого.


Пропонуючи комфортабельні пасажирські перевезення в Тернополі, наше транспортне підприємство не тільки гарантує доступні тарифи та високий рівень сервісу, що надається під час шляху, а й бере на себе всю відповідальність за безпеку маршруту.

Маючи парк сучасних автобусів, обладнаних Wi-Fi, моніторами, м'якими кріслами та іншими зручностями, ми маємо всі необхідні ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів.

Це гарантований підхід до питання, що транспортні послуги будуть надані точно відповідно до вимог українського законодавста.

Професійна організація автобусних пасажирських перевезень дозволяє легко організувати великі заходи, для цього достатньо заповнити заявку, вказавши:

категорію необхідного транспорту;
дату та час проведення заходу;
місце прибуття, маршрут та кількість гостей;
яку кількість пасажирів та багажу необхідно перевезти;


Решту зроблять професійні логісти, які врахують усі нюанси в організації перевезення пасажирів.


Переваги взаємодії із службою пасажирських перевезень
При зверненні до транспортної компанії ви можете заздалегідь обговорити всі важливі моменти для вашого заходу, які обов'язково намагатимуться врахувати під час організації пасажирських перевезень як автобусами, так і мікроавтобусами туристичного класу та прокласти зручні маршрути.

Залежно від ваших потреб, ви можете укласти як довгострокові договори на співпрацю, так і разові договори на одну поїздку.

Залежно від умов співпраці нашим партнерам пропонуються різні знижки та бонуси, які роблять співпрацю ще приємнішою. Переваги роботи з нашою компанією очевидні:

Широкий вибір транспортних засобів у сфері пасажирських перевезень, починаючи від легкових автомобілів різних категорій та закінчуючи туристичними автобусами різних типів та наповнень;
надання для поїздки технічно обслужених та обладнаних транспортних засобів з урахуванням усіх вимог законодавства;
оптимально продумані та складені маршрути, що враховують усі особливості міських пасажирських перевезень;
досвідчені та уважні водії;
цілодобова диспетчерська підтримка;
гнучка система оплати та умови співробітництва.


Пасажирські перевезення пасажирів автобусами та мікроавтобусами – основний напрямок діяльності нашої компанії.

З 2004 року ми зарекомендували себе як компанія, що надає високоякісні послуги пасажирських перевезень та співвідношення ціни та якості.

Враховуючи великий досвід роботи у сфері пасажирських перевезень, наші логісти допомагають підібрати всім клієнтам найбільш оптимальні маршрути та комфортабельні автобуси та мікроавтобуси, для цього Вам необхідно детальніше вказати Ваші побажання.

Як замовити?
Орендувати транспорт для пасажирських перевезень у нашій компанії — чудове рішення!

Для оформлення замовлення, зв'яжіться з нашими фахівцями через форму на сайті або по телефону.

Ми маємо партнерські відносини з компаніями різного розміру.