Читання збільшує словниковий запас людини, збагачує та урізноманітнює мову, підвищує грамотність, вчить більш ясно та якісно викладати думки. У цій добірці зібрано визначні твори, які варто прочитати кожному. Ці книги допоможуть знайти відповіді на багато питань та краще зрозуміти навколишній світ. Різноманітну художню літературу купити можна на сайті КнигоЛенд.

Ці книги має прочитати кожна людина:

1. Гордість та упередження - Джейн Остен

Психологічний роман, центральне місце в якому займає звичайна англійська сім'я з невеликим статком: подружжя Беннет та їх п'ять дочок. Головне місце в романі автор відводить двом старшим дочкам сім'ї – Джейн та Елізабет. Вони милі, розумні, правильно оцінюють своє становище у суспільстві

2. Великий Гетсбі - Френсіс Скотт Фіцджеральд

Вишукана історія «шляху нагору» сильної людини, яка вважала, що той, що досяг багатства та вершин влади, автоматично знаходить і щастя. Про людину, чия втрата ілюзій була повільною та дуже жорстокою. Цікаві книги є не лише про людей, а й про богів. Книга про Давньогрецькі боги буде найкращім вибором.

3. Майстер і Маргарита - Михайло Булгаков

Містичний твір, що оголює вічні теми любові, боротьби добра зі злом, смерті та безсмертя. Саме людина є героєм твору. Людина, представлена в різних своїх образах – звичайна і надзвичайна, дурна і мудра, нещасна і нескінченно щаслива, що вселяє повагу та гідна поклоніння.

4. Маленький принц - Антуан де Сент-Екзюпері

Мудра і вічна притча про любов та дружбу, відданість та турботу про інших. У кожному з нас живе маленький принц. Ця казка творить дива: дорослі знову стають дітьми, а діти подовжують дитинство, яке так швидко закінчується.

5. Портрет Доріана Грея - Оскар Уайльд

Чудова та жахлива історія молодої людини, яка продає свою душу за вічну молодість і красу. Образ героя роману неоднозначний. З одного боку Доріан естет і романтик, але страх втратити свою красу та молодість штовхає його на злочин. Він вплутується в авантюру і, заплативши чималу ціну, отримує порятунок від старості

6. 451' за Фаренгейтом - Рей Бредбері

Безсмертний шедевр майстра фантастичної прози Рея Бредбері розповідає про моральне падіння суспільства. У новому світі, де інтерактивне телебачення формує свідомість, а з інакодумцями розбираються каральні загони, немає місця книгам.

7. Ярмарок марнославства - Вільям Теккерей

Дія роману розгортається в Англії на початку XIX століття, коли вся Європа протистоїть загарбницьким планам Наполеона Бонапарта. Однак життя продовжується, як і раніше: люди прагнуть розбагатіти, отримати новий чин, мати сімейне гніздечко.

 Интернет магазини книг Книголенд – це безліч цікавих та захоплюючих історій, романів та пригод.