Кружка туристична з паракордом зарекомендує себе під час кожної подорожі, незалежно від пори року. Вони виготовлені з міцних матеріалів, які добре зберігають тепло, тому в них можна зберігати гарячу каву або холодний сік. Вони виготовлені з нержавіючої сталі в поєднанні з паракордом. Це безпечні матеріали, які не вступають в реакцію з їжею і не змінюють їх смак.

В пропозиції магазину enamelmug.com.ua доступні різноманітні дизайни та моделі туристичних кухлів, серед яких навіть найвибагливіший мандрівник знайде щось для себе. З їх допомогою можна не тільки вживати різні види напоїв, але і готувати і їсти гарячі страви під час поїздки за місто. Їх зручно транспортувати, тому стануть у нагоді на роботі та навчанні.

Багатофункціональні емальовані кухлі

Великою популярністю серед туристів користуються туристичні емальовані кухлі. Вони безпечні, ними можуть без побоювання користуватися навіть діти. Чашки з цього матеріалу не б'ються і гіпоалергенні. Крім того, емаль легко миється і відмінно зберігає тепло. Такий посуд, як і термоси, стійкий до високих температур, тому відмінно підходить для підігріву їжі під час походів у наметах. Крім таких моделей, можна виділити титанові, алюмінієві та сталеві кухлі та фужери.

Деякі з них мають складні ручки, завдяки чому вони займають ще менше місця в рюкзаку чи сумці. Вони доступні в різних кольорах і в оригінальному дизайні, що зробить ранкову каву і гарячу їжу приємніше в кемпінгу та інших подорожах.

Емальовані чашки з паракордом на замовлення клієнтів

Емальовані кружки, замовлені на enamelmug.com.ua  мають просту традиційну форму і виготовлені ​​з високоякісної листової сталі, покритої склоподібним шаром емалі. Це буде ваша улюблена кухоль - надзвичайно міцна та довговічна. ЇЇ поверхня стійка до подряпин і порізів.

 Графіка на кухоль нанесена за допомогою емалевої кальки. Сама емаль наноситься на поверхню листа вручну, традиційними методами. Тому кожна чашка унікальна і унікальна. Незначні відмінності відтінку, дрібні плями, виступи, недоліки не впливають на його корисну цінність і не є дефектом.

Зовнішня поверхня кухля пастельно-зелена (можна навіть сказати фісташкова), внутрішня частина біла, а загнутий край чорний. За бажанням замовника на ручці кружки може бути спеціальна мотузка паракорд. Ознайомтесь з пропозицією студії м та переконайтесь, що туристичний аксесуар може бути зі стилем.