Серед різноманітних предметів гардеробу кожної жінки окремої уваги заслуговують кросівки. Це той вид взуття, який активно одягається не тільки під спортивний костюм та джинси, але й навіть від плаття. При бажанні придбати спортивні жіночі кросівки для нинішнього періоду, варто ознайомитися з актуальними та трендовими варіантами, які користуються попитом. При цьому важливо правильно вибрати не виробника, а найцікавіші тренди, за рахунок яких на жінку завжди будуть звертати особливу увагу.

Найбільш модні тренди, які використовуються у жіночих кросівках у 2022 році

Не дивлячись на те, що асортимент жіночих спортивних кросівок на сьогодні є досить великим, при бажанні придбати дійсно оригінальну пару взуття варто звернути увагу на наступні модні тренди:

  • різнокольорові варіанти кросівок;
  • повністю білі кросівки;
  • моделі, представлені на товстій підошві;
  • застосування кольору металік;
  • використання незвичайних принтів.

При бажанні придбати одну з представлених моделей, наш інтернет-магазин спортивного одягу пропонує широкий асортимент продукції, серед якого кожна жінка зможе знайти для себе найбільш вдалий варіант кросівок для будь-якої життєвої події.

Особливості використання жіночих білих кросівок

Найбільш трендовим варіантом у нинішньому сезоні є використання жіночих кросівок повністю білого кольору. Особливість такої пари взуття полягає в тому, що її можна носити в будь-який сезон. Моделі таких кросівок можна знайти в продажу від великої кількості виробників, серед яких особливу увагу заслуговує Puma, Adidas, Nike та інші. Задаючи питання про те, як правильно носити білі жіночі кросівки, тут найбільш вдалим варіантом буде застосування кроп-топу з блакитними джинсами та будь-якою теплою накидкою поверх плечей.

Різнокольорові варіанти жіночих кросівок та застосування стилю металік

Справжні жінки бунтарки можуть надати перевагу повністю різнокольоровим варіантам кросівок, які будуть максимально контрастними у порівнянні з білим кольором. Тут варто звернути увагу на те, що такі кросівки можуть бути, як повністю різнокольоровими, так і мати певні яскраві вставки. Якщо порівнювати їх з білими моделями, то вони належать до категорії не менш універсальних. Це пов'язано з тим, що чим більшою кількість різних кольорів буде на кросівках, тим простіше буде підібрати їх під певний вид одягу.

У тому випадку, якщо хочеться придбати максимально незвичайну пару взуття, то варто звернути увагу на кросівки з елементами металік. Це актуально для жінок, які бажають кожного дня виглядати максимально яскравими. При цьому металічний блиск може бути золотим, срібним, бронзовим, що надає можливість його максимально просто поєднувати з будь-яким образом. Під час використання таких кросівок варто пам'ятати про те, що блискучих речей не повинно бути досить багато.

Особливість використання товстої підошви у кросівках для жінок

Товста підошва користувалася великим попитом на початку 90-х років, але на сьогодні вона повернулася назад. Особливість цієї пари взуття полягає в тому, що вона ідеально комбінується з короткими і довгими сукнями, джинсами у вигляді кльош, вузькими брюками та різноманітними укороченими джинсами. У тому випадку, якщо є потреба підібрати максимально оригінальні жіночі кросівки, для цього можна звернутися на сайт нашого інтернет-магазину або зателефонувати за номером +38(098) 490 26 00. Тут менеджери компанії нададуть максимально детальну інформацію про кожну пару взуття та допоможуть здійснити правильний вибір та оформити замовлення.