Джавелін Гра – нищ ворогів і заробляй гроші

Новим проектом компанії Turbo Games, який стартував у липні 2022 року, став Ігровий автомат Javelin X. В слоті можна як заробляти реальні гроші, так і грати в демо версію, щоб безкоштовно протестувати геймплей, та набратися досвіду для справжніх ставок.

Як видно з назви, основною тематикою грального автомата є військова техніка та її ураження. Джавелін Гра призначена для азартних гравців, які зацікавлені в великій кількості призів, та хорошій адаптації до мобільних пристроїв. Стиль графіки нагадує 32-бітний, початку 2000-х років, в якому якісно представлені понад 53 одиниць військової техніки на екрані.

Характеристики та особливості Джавелін Х

Проста структура, та зрозуміла тематика – це про Javelin X. Правила та принцип гри швидко стануть зрозумілими навіть для новачків. Під час використання автоматичного прокручування гри, стане ясно, як заробляються монети. Перед запуском, варто ознайомитися з принципом обертання барабану, роботи кожної комбінації, комбінація і чи є сенс очікувати появи спеціальних символів.

Виплати відбуваються миттєво, після завершення гравцем своєї ігрової сесії. З ключових особливостей варто виділити:

 • RTP: 95%;

 • відсутність фріспінів;

 • відсутність максимальної кількості активних ліній;

 • відсутність бонусів;

 • 4 види техніки для наведення прицілу – Бобики, Танки, Вертольоти та Військовий Корабель;

 • відсутність класичних ігрових символів.

Для збору спеціальної комбінації, гравцям не потрібно шукати конкретні символи. В грі всього одна лінія, яка передбачає встановлення користувачем ставки на ймовірний результат обертання барабану. Найвищий множник пропонується за влучення по військовому кораблю – x50, але шанс того, що він випаде, дорівнює 1,85% від ставки гравця.

Демо-режим та реальні ставки в Javelin X

Демо-режим слота Javelin X – це чудова можливість набратися досвіду новачкам. Варіант підходить тим, хто хоче вивчити структуру гри, або ж боїться робити ставки на реальні гроші. Гра не вимагає реєстрації, потрібно просто вибрати версію на сторінці входу до автомата.

Грати на гроші теж не складно, особливо після проходження демонстративної версії. Слот дає можливість перевищити початкову ставку в 50 разів. Щоб отримати доступ до обертань на реальні гроші, потрібно авторизуватися на сайті Parimatch і пройти кілька етапів:

 • зареєструватися і ввести особисті дані;

 • перейти на сторінку з методами оплати;

 • здійснити оплату за допомогою одного з платіжних сервісів, які підтримуються на сайті.

Гра починається автоматично та поділена на раунди. Якщо користувач не встиг поставити гроші на кон, спін активується автоматично, але ставка гравця в цьому випадку не враховується. Головне завдання полягає в тому, щоб вгадати на якому типі військової техніки зупиниться приціл.

Переваги слоту Javelin X

Незважаючи на те, що гра нова, та ще не дуже відома, вона вже отримала чимало позитивних відгуків за свої переваги. На слот звернули увагу як новачки, так і ті, хто роками робить ставки на реальні гроші. З основних особливостей варто виділити:

 • назву – відразу стає зрозуміло, з чим гравець матиме справу; в грі можна опанувати Джавелін, та інші види зброї;

 • можливість відпочити від стандартних ігор, та зануритися в цікавішу атмосферу; це майже рулетка, але вихід тут набагато потужніший;

 • нагороди та звання – як і під час справжніх бойових дій, тут можна отримати звання, крім грошових винагород.

З Javelin X можна відчути себе справжнім героєм на полі бою. Гра має всі шанси на те, щоб зайняти місце в топі найпопулярніших слотів. Все залежить від того, як її оцінять гемблери, та скільки нових користувачів захочуть спробувати себе в процесі битви.