Слоти Паріматч: гральний автомат Sweet Bonanza від Pragmatic Play

Попри те, що на сайті Паріматч доволі великий асортимент слотів, є ті слоти, які у всіх на слуху й користуються популярністю як серед нових користувачів, так і досвідчених гемблерів. Одним з таких слотів є гральний автомат провайдера грального софту Pragmatic Play під назвою Sweet Bonanza. Sweet Bonanza завдячує своїй популярності розробникам, які зробили його не тільки простим для освоєння та розуміння, але, граючи у слот, можна отримати багато приємних бонусів та неочікуваних подарунків.

Особливості слота Sweet Bonanza

Світ Бонанза, який розроблений командою Pragmatic Play, був представлений світу гемблерів ще у серпні 2019 року. Тому це доволі новий слот, хоча й багато гемблерів встигли оцінити його функцію та виграти не одну тисячу гривень.

Перше, що впадає в око, коли відкриваєш слот Світ Бонанза, то оформлення грального автомата. Адже оформлення слота має вирішальне значення для всіх користувачів. Оскільки слоти це не тільки про гроші та можливість зірвати джекпот, а приємно провести час після роботи або ж у вихідні дні. Якщо йдеться про Світ Бонанза, то це шоколадна фабрика. Символами на гральному полі є цукерки, фрукти, льодяники тощо. Більше інформації про набір символів слота можна знайти у правилах користування гральним автоматом. Звісно, розробники зробили його простим і зрозумілим для гемблерів та поціновувачів азартних онлайн-ігор, та це все ще якісна графіка та яскраві кольори, що роблять оформлення таким, що запам'ятовується.

Попри яскраві кольори та незвичні для нових користувачів символів, що мають форму смаколиків, Sweet Bonanza все ще є класичним варіантом гральних автоматів. У слоті немає виграшних ліній, а є 6 бабаранів, що є стандартним показником для класичного формату слотів. Розмір мінімальної ставки - 0,2, в той час, як максимальна ставка - 100.

Які є фічі у слота? Розробники намагались здивували гемблерів якщо не форматом слота, то його наповненням. Адже у гральному автоматі доволі багато функції, з допомогою яких можна стати успішним у грі. Йдеться про Cluster Pays, FreeSpins, Scatter, Аваланч (лавина), Диапазон RTP, Множитель, Множитель в ФриСпинах. Таким чином, у слоті немає Уайлдера, але є Скаттер, що є хорошим початком для нових користувачів, що не встигли освоїтись у світі азартних онлайн-ігор.

Щоб сформувати виграшну комбінацію з символів, що з'являються на гральному полі, потрібна не тільки удача. Всього є 8 символів, кожен з яких має свій множитель. Наприклад, червоне серце принесе 50х, в той час як коробка цукерок фіолетового кольору дає 25х. Якщо йдеться про символи із зображенням фруктів, то у них множителі ще менші, але це все одно хороший бонус до загальної суми виграшу.

Звісно, це не єдиний слот у провайдера грального софту, тому можна впевнено шукати у каталозі слотів Паріматч і слоти Pragmatic Play, щоб назбирати кешу для більш серйозної гри на реальні гроші у слоти з джекпотами або тематичні турніри.