Більшість людей знають, що техніка Apple дорога і якісна, але не знають принципових відмінностей від продукції інших компаній. Сьогодні на прикладі MacBook ми розповімо принципові відмінності від конкурентів. 

Операційна система iOS 

Що таке MacBook? Теоретично це просто ноутбук Apple, але це унікальний продукт. У нього багато відмінностей, а найважливіше - операційна система. iOS проста у використанні і в той же час набагато досконаліша ніж Windows. З даною ОС ви забудете про установку антивірусів, драйверів та інші побутові проблеми комп'ютера і зможете зосередитися на навчанні і роботі. Є також види ноутбуків Apple заточені під певну діяльність. Наприклад MacBook Air підійде для навчання і повсякденного використання, а МакБук Про для професійних завдань. 

iOS дозволяє користуватися високоякісним ПО для обробки звуку, фото та відео. Це ідеальний інструмент для дизайнерів, монтажерів і інших творчих професій. 

З плюсів macOS - постійні оновлення та екосистема Apple, яка має на увазі ідеальну взаємодію між гаджетами. 

Високоякісний екран

Вся техніка Епл оснащена фірмовими екранами Retina з високою щільністю пікселів. Вони забезпечують високу яскравість і контрастність, точну передачу кольору і якісну картинку. Мак - самодостатній інструмент для людей, які працюють з відео і дизайном не тільки завдяки професійному ПЗ, а також через фірмовий дисплей. 

Зовнішній вигляд

Дизайн пристрою мінімалістичний і стильний. МакБук дійсно гарний, його не хочеться випускати з рук. Крім цього пристрій портативний, з непоганими показниками автономності та його зручно носити з собою. 

Безпека

Компанія Apple найкраща в питанні безпеки і політика компанії спрямована на максимальний захист персональних даних користувача. 

Також на MacBook відсутні віруси і шкідливі програми, тому ваші дані і система надійно захищені. 

Вигода

На перший погляд дорога покупка при більш дешевих аналогах не виглядає хорошим рішенням з точки зору економії, але це поверхнева думка. Якщо розібратися, то з покупкою MacBook ви купуєте продукт з високими технічними характеристиками, пакет унікальних програм, які є тільки на Маку і довговічний пристрій, який справно працює довгі роки, практично не потребує ремонту і не втрачає вартості з роками. Навіть через пару років ви зможете продати пристрій більш ніж за половину, в той час як ноутбук на Windows повністю втратить свою вартість. 

Де MacBook Air купити вУкраїні?

У нашому інтернет-магазині ви можете вигідно придбати МакБук Ейр з відмінними умовами доставки та гарантії.