Перевтома, неписьменна організація режиму праці та відпочинку майбутніх мам призводять до того, що у них спостерігаються занепад сил, хворобливі відчуття в області спини, а також безсоння.

Вибір ортопедичного виробу для вагітних

Приємний та радісний період очікування новонародженого – проте дуже відповідальний період життєвого етапу жінок. Нерідко його супроводжують проблеми зі здоров'ям та поганим самопочуттям. Занепад сил майбутніх матерів пов'язаний із перевтомою, а також з неправильним режимом сну та відпочинку. Якісний матрац здатний вирішити проблему хворобливих відчуттів в області спини, проте приймати рішення, який матрас купити недорого рекомендуємо тільки після детальної консультації лікаря-ортопеда. Добре, коли він має виражені ортопедичні характеристики.

Це не говорить про те, що, як тільки ви дізналися про вагітність, слід відразу бігти в магазин і купувати новий матрац. Можливо, виріб, на якому ви спите, відповідає вимогам якості: нехай вас не насторожують легкі нездужання. Але якщо жінці доводиться спати на матраці з поролону або вати, варто подумати про новий матрац. Обновки вимагає також дуже старий матрац, який став джерелом паразитів, кліщів, бактерій та мікроорганізмів. Адже вагітним не варто ризикувати своїм здоров'ям: шкідливі комахи здатні завдати непоправної шкоди здоров'ю малюка.

Перерахуємо основні характеристики гарного ортопедичного виробу для вагітних:

  • анатомічна поверхня;

  • гіпоалергенні матеріали;

  • доброякісний наповнювач;

  • хороша циркуляція повітря;

  • здатність витримувати великі навантаження.

Анатомічна поверхня матраца означає можливість виробу підлаштовуватись під контури людського тіла, а також реагувати на рухи. Тому дуже важливо купити якісний матрас недорого, наприклад зробити це можна в інтернет магазині magdek.com.ua, адже відпочинок на ньому забезпечує повноцінний сон: ''господині'' не доводиться вставати вранці від утоми і болю.

Гіпоалергенні матеріали – це тканини та компоненти, що не викликають алергічних реакцій. Плоду, що розвивається, і майбутній матері шкідливе контактування з алергенами. Ось чому гіпоалергенними характеристиками повинні мати все приладдя для сну: матрац, наматрацник, а також подушка та постільна білизна. Наповнювачі моделі повинні бути нетверді: делікатне положення потребує м'якого спального місця.

Властивість повітропроникності також важлива для матраців вагітних. Повітря, циркулюючи, не дасть шкідливим мікроорганізмам накопичуватися і стати їх житлом. На такому матраці зручно спати: свіже повітря нікому не завадить, тим більше вагітним жінкам.

Здатність матраца "приймати" максимальні навантаження пояснюється тим, що в період виношування плода жінки значно додають у вазі. Недоброякісний матрац або вироби, розраховані на дітей, після довгого застосування високим навантаженням стануть непридатними.

І останнє. Наявність пружинного блоку у виробі – це індивідуальне питання. Сучасні матраци із пружинним блоком краще купувати ті, у яких пружинки упаковані в окремі мішечки.