Такий спеціаліст як ендокринолог в Києві являється лікарем, основна спеціалізація якого спрямована на діагностику та відповідного лікування щитовидної залози, гормонів та паращитовидних залоз. Якщо говорити про те, коли ж саме потрібно консультація з подальшим прийомом в ендокринолога, окремо відзначимо наступні ситуації, а саме виникнення зазначених симптомів:

прискорений процес сечовипускання;

поява сухості у роті;

слабкість;

поява у шиї хворобливих відчуттів;

порушення менструального циклу.

Сам по собі лікар-ендокринолог займається безпосереднім дослідженням роботи ендокринної системи людського організму, діагностикою та відповідно лікуванням патології ендокринної системи з подальшим усуненням порушень, котрі відповідно були викликані цими патологіями. Інакшими словами, лікар-ендокринолог лікує не лише самі захворювання, але відповідно ті наслідки, до яких вони призвели:

проведення корекції гормонального балансу;

відновлення нормального обміну речовин;

усунення статевої дисфункції та ін.

З якими саме хворобами можна звернутися до ендокринолога?

Серед найпопулярніших захворювань, що їх лікує ендокринолог, окремо хочемо відзначити цукровий діабет та порушення метаболізму кальцію й відповідно епідемічний збільшення щитовидної залози через нестачу в організмі йоду, також:

запалення щитовидної залози, що має аутоімунну природу;

цукровий діабет;

акромегалія чи як її називають надлишкове вироблення в організмі гормону росту;

захворювання щитовидної залози;

онкологічні захворювання ендокринних органів;

порушення обміну речовин;

окремі види артеріальної гіпертензії;

порушення в організмі обміну холестерину;

підвищена чи знижена продукція гормонів;

карликовість та гігантизм.

Крім того ендокринолог також спеціалізується на таких порушеннях, котрі були викликані патологіями ендокринної системи як ожиріння та остеопороз, менопауза з безпліддям, нервово-психічні відхилення з м'язовою слабкістю. Якщо ж говорити про органи, що їх лікує ендокринолог, то серед них щитовидна залоза з гіпоталамусом, підшлункова залоза з шишковидним тілом, наднирники з гіпофізом.

Де у Києві знайти гарного ендокринолога?

Багато хто впевнений в тому, що на сьогодні гарний ендокринолог – це дійсно велика рідкість. Проте це не так. В Києві працює сучасний медичний центр «ІНГО» з офіційним інтернет сайтом https://mci.ua/, де є спеціалісти в галузі ендокринології, котрі не лише постійно займаються підвищенням свого професійного рівня, обмінюються напрацьованим успішним досвідом в сфері лікування ендокринних захворювань, але й гарантують усім своїм пацієнтам високоякісне лікування з профілактикою.

Для вчасного виявлення будь-яких відхилень у роботі ендокринних залоз в цьому центрі застосовують лише найкращі методи досліджень, котрі відзначаються своєю інформативністю та безболісністю способів виявлення патологій та визначення функцій щитоподібної залози. Тому якщо вам терміново потрібно на консультацію до ендокринолога, без будь-яких зайвих роздумів та вагань звертайтеся. Ми на всі 100% впевнені у тому, що тут вам зможуть допомогти. Спеціалісти медичного центру завжди готові відповісти на цікавлячі клієнтів питання, проконсультувати їх та вислухати.

Для того аби зв'язатися із медичним центром, обирайте один із зазначених номерів телефонів +38 (044) 300-10-05, +38 (067) 350-16-02, +38 (067) 406-42-43 або ж +38 (067) 218-72-95 та телефонуйте сюди.