Якщо Ви хочете дійсно якісний та сучасний ремонт в квартирі - варто звертатися до професіоналів. Замовити ремонт квартири під ключ можна в компанії Добрий Ґазда. В наші послуги входять усі етапи проведення робіт: планування, закупка необхідних матеріалів, підготовка приміщення та саме виконання ремонтних робіт.

З чого починається ремонт квартир?

Комплексний ремонт квартири Львів незалежно від складності проводиться за планом, який складається з певних етапів. На початку необхідно розуміти, що саме клієнт бажає зробити та об’єм майбутніх робіт. Для цього дизайнер компанії підготовлює план, який коригується та стверджується з власником квартири. Вже згідно затвердженого плану розраховується ціна послуг (росходні матеріали входять у вартість) та закуповуються матеріали вибрані замовником, підписуємо договір. Саме ремонтні роботи також відбуваються за чіткою послідовністю.

Винести меблі та інші речі перед тим, як зробити ремонт приміщення

Перед початком робочого процесу необхідно підготувати приміщення. Наш персонал виконує прибирання зайвих речей, вирівнює поверхні стін, здирає шпалери. Все сміття після підготовчих робіт також виносится, щоб не заважати іншим мешканцям. 

Починаємо ремонт приміщень: подальші дії

Сам процесс ремонту та його термін залежить від обсягу робіт: 

  • косметичний ремонт, націлений на поновлення квартири;
  • капітальний, який передбачає повну зміну та переробку приміщення;
  • елітний ремонт, який потребує попередньої роботи дизайнера та розробку авторського декору.

Ми займаємося ремонтом з 1998 року, а тому добре розуміємо особливості ремонту у будівлях старого року будівництва або ж у сучасних новобудовах, які будуть проходити процес усадки. Якщо казати про кошторис, то ціна 5500 грн./м2 від площі квартири - це середній показник у нашій компанії. Додаткові витрати можуть виникати при індивідуальній домовленості на нестандартні види робіт. Гарантія на виконані роботи на 12 місяців даємо кожному замовнику, який звернувся до майстрів нашої команди.