Перші годинники на руку були створені для жінок. Перші хронометри буди дуже вишуканими, прикрашеними камінням і оздобленням. Чоловіки аж до Першої Світової війни користувались кишеньковими варіантами. Тільки під час воєнних дій стало зрозуміло, що простіше подивитись на руку, ніж шукати пристрій у кишені.

Перший наручний годинник був примітивний. Циферблат просто прив'язували до руки мотузкою. Після цього буди створені варіанти для воїнів і офіцерів. Зараз же годинником нікого не здивуєш. Стильний аксесуар підкреслює смак свого володаря, та допомагає по життю.

Основні відмінності годинників для жінок і чоловіків

Як порівняти чоловічих і жіночих хронометрів, видно такі відмінності:

  • дизайн;
  • розміри;
  • кольори.

Моделі для жінок більш ніжні та витончені. Навіть спортивні моделі відрізняються плавністю ліній. Чоловічі хронометри більш грубі та масивні. Навіть якщо взяти варіанти з одного модельного ряду, то жіночий варіант буде відрізнятись маленькою головкою для заводу та непомітними вушками. У чоловічого годинника ці деталі будуть більшими.

Розміри корпуса теж відрізняються. Жіночі моделі менші через невелику ширину зап'ястя. Моделі для чоловіків більші, бо компактний хронометр буде непомітно на сильній руці.

Жінки частіше використовують годинник як прикрасу, а не як пристій для вимірювання часу. Тому можна зустріти моделі різних кольорів, з дизайнами на оздобленні камінням. Для чоловіків роблять стримані варіанти, які підходять під будь-який образ. Частіше за все зустрічаються чорний, коричневий, сірий та сині тони.

В чому немає принципової різниці

Чоловічі й жіночі годинники можуть бути як кварцевими, так і механічними. Обирати механізм варто лише із власних вподобань та фінансових можливостей. Перші варіанти доступні, мають широкий вибір моделей. Механічні хронометри роблять вручну, їх треба регулярно заводити.

Матеріал корпусу теж грає мало ролі. Годинник може бути пластиковим чи металевим. Перший варіант частіше використовують для спортивних моделей. Металеві хронометри довговічні, стильно виглядають і не провокують подразнення на шкірі.

Щодо матеріалів, то могуть використовувати різні кольори. Для жіночих моделей можуть використовувати сплав із кольоровим золотом, міддю, латунню, щоб надати характерного відтінку. Чоловічі годинники роблять зі сталі, титану. Холодний тон матеріалу чудово підкреслить силу і мужність свого володаря.