Ігровий автомат Книжки відомий гемблерам у всьому світі і давно став класикою жанру. Інтерфейс Book of Ra виконаний у тематиці Стародавнього Єгипту. Гравець отримує можливість відчути себе в ролі дослідника, який має пройти безліч небезпек на шляху до мети.

 

Ігровий Автомат Книга Ра від Гамінатор в 2022

 

Грати в Book of Ra на гроші все ще цікаво, незважаючи на те, що автомат слот морально і візуально вже застарілий. Пік його популярності припав на 2005 рік, однак і сьогодні гравців залучають щедрі виплати і бонусні раунди. Грати в слот Книга Ра онлайн зручно, тому що інтерфейс зрозумілий навіть новачкам.

 

Грати в Книжки від 1 гривні можна прямо з браузера, не потрібно завантажувати програму на ПК та виконувати встановлення. Сам геймплей надає гравцеві певну свободу дій, не викликає звикання та відторгнення через кілька годин гри. Розробники спеціально не змінюють візуальну складову, прагнучи зберегти автентичність і атмосферність, що полюбилася гравцям.

 

Технічні Характеристики Слота Книжки

 

Емулятор містить п'ять барабанів, на яких зображені фараони, жуки-скарабеї, статуї богам та інші символи. Грати в Книжки можна від 1 гривні, найбільший виграш варто розраховувати при випаданні комбо з 5 знаків.

 

Ключовою особливістю ігрового автомата Книжки є символ Книги, який виконує дві функції – Wild і Scatter. Знак допомагає отримати необхідну комбінацію, тому його поява викликає особливе захоплення у гемблера. Також варто відзначити знак шукача пригод, що збільшує прибуток у 5000 разів (при випаданні 5 однакових символів).

 

У Book Of Ra від Гамінатор (Новоматік) передбачена бонусна гра, вона запускається при випаданні трьох знаків книги. Гемблер отримує два Wild та десять безкоштовних обертань, що допомагає збільшити дохід. Бонусний раунд неможливо продовжити, але можна активувати знову. Грати в Book of Ra на гроші особливо цікаво тим, хто любить азарт. Режим "ризик-гра" дозволяє збільшити виграш від попередніх раундів у 2 рази, однак у разі програшу гравець втрачає всю нагороду.

 

Грати у слот Книга Ра онлайн можна як безкоштовно, так і за гроші. Ставки здійснюються на 9 лініях, а номінал ігрових очок варіюється від 1 до 100 кредитів. Граючи безкоштовно в Книжки, гемблер дізнається про тонкощі ігрового процесу, що допоможе виробити правильну стратегію і збільшити свій виграш.

 

Популярність Book Of Ra в Україні

 

Book Of Ra від Гамінатор (Новоматік) має багато копій від інших розробників, проте саме оригінальний слот є найбільш затребуваним в Україні. Головними причинами успіху є:

  • Цікавий ігровий процес;

  • Можливість грати від 1 гривні, або безкоштовно;

  • Просте та лаконічне управління;

  • Єгипетські мотиви з відповідним музичним супроводом.

 

Говорячи про найкращі онлайн казино приватбанк, досвідченим гемблерам завжди спадає на думку ігровий автомат Book Of Ra. Це цікавий, зручний і простий слот, якому вдається залишатися затребуваним через 15 років після виходу.