Коли настають холоди, актуальним стає не лише стильний та сучасний зовнішній вигляд, а й турбота про своє здоров'я. Взимку як ніколи важливо одягати тепло. І кожна модниця стикається з проблемою, що тепло не завжди стильне. І стосується це абсолютно всього, чобіт, пальто та пуховиків, а також такого елементу одягу як шапка. Багато хто взагалі воліє обходитися без неї. Але сьогодні асортимент шапок такий величезний, що навіть найвибагливіша модниця зможе підібрати шапку під свій стиль. Зимові шапки на будь-який смак представлені в інтернет-магазині "Шкаф" на сайті https://shafa.ua/uk/zimnie-shapki.xhtml.

Як визначити розмір головного убору

При виборі шапки багато хто стикається з проблемою, а який необхідний розмір. А деякі навіть ніколи не замислювалися про те, що головні убори взагалі мають розміри. Але шапки, як і весь інший одяг підбирається за розміром. І правильно підібраний головний убір здатний зробити образ ще привабливішим. У той же час, шапка не вашого розміру може зовсім зіпсувати образ.

Як визначити розмір головного убору? Насправді в цьому немає нічого складного. Для цього просто необхідно виміряти коло голови. Але існує кілька хитрощів, які необхідно враховувати, вибираючи головний убір.

Тонкості при виборі головного убору

Перед вибором кожна модниця має уважно вивчити свої риси обличчя. Адже логічно, що володарки більш вузької особи купують шапки меншого розміру, ніж ті, хто має більш широке обличчя. Але навіть при одній ширині обличчя форма голови може бути різною, а отже і різний розмір головного убору.

Що стосується вимірювання кола голови, то вимірювати прийнято горизонтально - від брів до потилиці. Але більш актуальним такий спосіб для чоловіків, оскільки вони вважають за краще, щоб шапка сиділа рівно. Жінки часто трохи відкривають лоб, а задню частину шапки опускають нижче потилиці. Тому і вимір має відбуватися інакше. Краще обхопити сантиметром найвищу точку чола і провести лінію під потиличні горбки. Не можна забувати і про вуха. Адже якщо головний убір виявиться малий, носити його ви не зможете або він викликатиме дискомфорт.

Для самого вимірювання краще використовувати м'який сантиметр. Однак, якщо його немає, то підійде і товста нитка, яку просто потім необхідно додати до звичайної лінійки.

Багато головних уборів мають спеціальні утяжки, які дозволяють регулювати розмір у межах кількох розмірів.

Вибирайте головний убір правильно і завжди залишайтеся в теплі та в тренді.