Ви саме замислилися про те аби придбати власний транспортний засіб? Не можете знайти кращого варіанту аніж придбання авто в Сполучених Штатах Америки? Тоді вам 100% потрібно трохи більше дізнатися про таку популярну нині процедуру як сертифікація авто. Не ігноруйте цю інформацію оскільки вам обов'язково буде потрібен сертифікат відповідності, особливо якщо плануєте замовляти та ввозити в Україну авто із США.

Міністерство Інфраструктури України трохи більше як півроку тому на своєму офіційному онлайн сайті оприлюднило законопроект, що направлений на безпечну експлуатацію на території держави всіх транспортних засобів, котрі рухаються на колесах. До слова, зазначений законопроект розроблявся одразу після підписання спеціальної Угоди з Євросоюзом.

Виходячи із вказаної там інформації, в умовах сучасності вкрай важливо вживати всіх необхідних заходів, що направлені на відновлення проходження обов'язкового техогляду, котрий понад десяток років тому владні структури змушені були відмінити через високу корумпованість у цій сфері.

Чому саме це робиться?

Згідно зі статистикою дороги України – місце, де суттєво зросла кількість ситуацій, що призводять до смертельних випадків в результаті дорожньо-транспортних пригод. Ось чому владні структури зі свого боку намагаються протидіяти цьому прикрому факту. Влада сьогодні намагається робити все для повернення проходження технічного огляду причому в обов'язковому порядку.

Передбачено що саме завдячуючи цим діям вдасться підвищити на дорогах рівень безпеки та звісно суттєво знизити відсоток шкідливих викидів, котрі в процесі руху авто виділяються в атмосферу.

Сертифікація автомобілів із Сполучених Штатів Америки

Коли той чи інший автомобільний транспортний засіб було пригнано в Україну із Сполучених Штатів Америки, варто пам'ятати що на нього потрібно отримати такий документ як сертифікат відповідності. Саме він підтвердить відповідність транспортного засобу всім європейським вимогам. Дана потреба зумовлена існуючими на даний час розбіжностями, що є між американською та європейською системами сертифікації. Перш за все зараз ми саме говоримо про умови експлуатації та відповідно безпеку.

Сертифікація транспортних засобів, що рухаються на колесах, вважається обов'язковою та надзвичайно важливою процедурою закріплено на законодавчому рівні. Ось чому якщо ви хочете активно експлуатувати ваш транспортний засіб на українських дорогах та відповідно не мати з ним ніяких проблем, варто пройти процедуру та отримати сертифікат відповідності.

Хто саме проводить сертифікацію та чому цю процедуру не варто ігнорувати?

Багато хто з сучасних автомобілістів впевнений що сертифікацію проходити не потрібно оскільки дану процедуру можна пройти так би мовити на папері. Проте це хибна думка. Під час сертифікації ваш транспортний засіб будуть фотографувати та знімати на відео або інакшими словами відповідні кваліфіковані спеціалісти проводитимуть фото та відео фіксування. Всі дані будуть збережені у відкритому доступі. Таким чином без їх наявності ви можете забути про сертифікат відповідності.

Для того аби ви змогли пройти сертифікацію в якомога швидший термін, зверніться в компанію Центр Авто. Підприємство має власні випробувальні лабораторії на території України, котрі діють згідно чинного законодавства. Якщо ж ви бажаєте уникнути штрафних санкцій, розмір яких на даний час дорівнює аж 1700 грн, ні в якому разі не ігноруйте техогляд. Заощаджуйте свій вільний час, нервові клітини та відповідно бюджет.