Різноманітні програми для зберігання паролів наразі дуже популярні. А великим попитом користується сучасний https://webpass.pro/ua/ - функціональний менеджер паролів, який підійде для бізнесу та індивідуального користування.

Сучасний менеджер для безпечного зберігання логінів у сховищі

Шукаєте корисний диспетчер із великим списком можливостей? Тоді обирайте Webpass.pro, який допоможе зберегти усі ключі в надійному сейфі. За допомогою функціональної програми ви зможете надійно сховати усі логіни від сторонніх очей та забезпечити максимально високий рівень захисту своїх облікових записів.

Диспетчер - це система, яка дозволяє якісно зберігати усі логіни та не тільки їх, а також керувати ними у самій програмі. Додаток виступає у ролі надійного сховища персональних даних і зобов'язується оберігати їх від кіберзловмисників. Саме менеджер допомагає швидко заповнювати форми для авторизації на сервісах та повністю автоматизує цей процес. Але найважливіше, що диспетчер бере на себе навіть важливу процедуру створення кодів. Необережні юзери зазвичай обирають собі шифри у дусі "12345". Це робиться для того, аби не запам'ятовувати більш складні коди. Та у підсумку усі важливі дані можуть залишитися під загрозою. Не варто використовувати занадто легкі комбінації та один і той же код для усіх сервісів. Необхідно приділити більшу увагу збереженню шифрів та обрати якісний сервіс.

Webpass.pro пропонує:

 • повідомлення про виникнення ризиків несанкціонованого злому ваших облікових записів;
 • імпорт даних та збереження усієї історії змін;
 • контроль за актуальністю даних;
 • програма не буде мати доступу до вашої інформації;
 • двофакторна аутентифікація;
 • використання сучасних алгоритмів шифрування.

5 причин завести сучасний диспетчер

Аби зрозуміти, чи потрібен вам надійний менеджер, варто уточнити деякі моменти. Якщо ви:

 1. не вмієте створювати надійні коди та запам'ятовувати їх, вам варто скористатися помічником, що зробить усе за вас;
 2. вже були жертвою фішингу та після витоку інформації не встигли вчасно реагувати і втратили секретні логіни та замітки;
 3. досить часто втрачаєте замітки/робочі контакти/інші важливі дані, що мають зберігатися у надійному та прихованому від зайвих очей сховищі;
 4. полюбляєте шопінг та досить часто робите покупки в мережі інтернет;
 5. маєте велику базу логінів, що тягнеться із купи багатьох браузерів вже не один рік.

Переваги додатка виливаються із причин, за якими його часто використовують. Та очевидно, що самостійно придумувати шифри дуже складно. При цьому запам'ятати десятки доступів від різноманітних сервісів, банків або додатків просто неможливо. А тому їх потрібно десь зберігати. Багато користувачів чомусь обирають саме блокнот. Але лише менеджер здатен створити максимально безпечне та надзручне у користуванні сховище. Більш того, він допоможе їх створити та ще й так, щоб їх не зміг підібрати ніхто - ні людина, ні хакер.

Ще один великий плюс такого додатку заключається у активній системі пошуку та сортуванні. Якщо у блокноті буде записано кілька десятків кодів, то в них вже буде досить складно зорієнтуватися. А ось в системі все якісно розкладено по поличках. Також суттєвим бонусом служить тісна інтеграція із різними пристроями та системами, що дозволить повністю автоматизувати процес введення/створення комбінацій. Це помітно спростить ваше інформаційне життя та зведе до мінімуму можливість злому кіберзловмисніків.


Користуйтеся професійною програмою та зберігайте усі важливі дані в єдиному онлайн-сейфі https://webpass.pro/!