Основна проблема квітів, які купувалися в стихійних точках продажу в Костянтинівці – вони швидко в'януть. Це стає причиною зіпсованого настрою іменинника, та людини, яка купувала композицію. Це може відбуватися з кількох причин.

Що необхідно знати про покупку компоновок?

Не варто купувати букети на стихійних ринках, оскільки пред'явити претензії буде нікому. Річ у тому, що інтернет-магазини пропонують бутони кращої якості, оскільки дорожать своєю репутацією. Власники таких точок розуміють, доставка квітів по Костянтинівці хорошої якості, до прикладу від https://mfl.com.ua/690-konstantinovka-dostavka-cvetov, забезпечить постійний потік клієнтів. Сформується основна клієнтська база.

Причини швидкого в'янення бутонів:

  1. Бутони тримали на сонці, морозі або в авто. Для того, аби композиція зів'яла, достатньо однієї години в авто. Для псування аранжувань досить всього 1 години перебування в задушливій машині, якщо авто перебуває на стоянці, кондиціонер не працює. Такі умови стають згубними для всієї композиції.
  2. Відсутність вологи. Аби зберегти вологу, перешкодити пересушуванню ніжки, варто скористатися спеціальною губкою, просоченою водою. Необхідно враховувати, через який період часу доведеться дарувати такі презенти. Якщо це обід, то краще вранці замовити доставку букетів по всій Костянтинівці, щоб кур'єр привіз свіжу композицію.

Нерідко псуванню сприяють покупці. Дехто вважає, що найкраще помістити квіти холодильник. Дійсно рослини краще зберігаються при температурі +4+8 градусів. Проте сусідство з копченими ковбасками і фруктами може стати фатальним для аранжировки. Річ у тому, що ці продукти виділяють етилен, який сприяє старінню бутонів.

Компоновка після вручення зберігається у вазі кілька днів, без зміни води, він швидко зіпсується. Щоб рослини добре себе почували, необхідно щодня міняти воду і підрізати стебла. При кімнатній температурі активно розвиваються патогенні мікроорганізми, які запускають процеси гниття, виникнення неприємного запаху. Саме вони стають причиною в'янення рослин. Обрізання стебел і заміна води є обов'язковими.

Переваги сервісу

Якщо зовсім незручно заїжджати і купувати букети, найкраще в такому випадку замовити на MFL.COM.UA доставку квітів в Костянтинівку, і композицію привезли додому або відразу ж на місце святкування. Це істотно заощадить час, та дозволить отримати свіжий подарунок, який довго буде радувати іменинника.

Перед тим, як поставити його у вазу, рекомендовано оновити зріз ніжки та прибрати зайве листя. Не можна, щоб листя перебувало у воді. Саме воно сприяє виникненню процесів гниття стебла.