Щоб освітній процес йшов як годиться, потрібно придбати необхідну канцелярію. Важливо купити паперову продукцію на сайті ranok.ua дешево: зошити, альбом, щоденник. Повний список шкільного приладдя зазвичай надає класний керівник на батьківських зборах.

1.Зошити

На початок навчального року потрібно закупити зошити 12 аркушів в клітку та лінійку. Зошитів знадобиться по 10-15 штук. При виборі цієї продукції звертайте увагу на щільність листів. Занадто тонкий папір буде рватися при сильному натисканні ручкою чи олівцем. Також є тематичні зошити.

2.Щоденник

Не слід поспішати з покупкою щоденника. Зазвичай вчителі надають з цього приводу настанови, висловлюють свої рекомендації. Основними критеріями вибору вважаються:

  • щільний білий папір листів;
  • тверда обкладинка.

3.Обкладинки

Вибір обкладинок для підручників та зошитів в нашому магазині великий. Рекомендуємо купувати шкільне приладдя середньої вартості. Діти не завжди акуратно складають зошити в рюкзак, тому тонкі обкладинки для зошитів рвуться. Більш міцні прослужать набагато довше, їх може вистачити на 2 чверті. Тому на обкладинках економити не рекомендуємо. У нас є обкладинки на зошити в 12, 36, 96 аркушів. Також підберемо обкладинки на підручники різної товщини і формату (А4, А5).

4.Підставка для книг

Дітям більше подобається переносна підставка для підручників, виготовлена з пластику чи металу - вони легкі, зручні в користуванні. Також є настільні варіанти, які кріпляться до столу чи парти. Вони забезпечують правильну посадку дитини під час читання.

5.Ранець

При покупці ранця варто брати до уваги такі моменти:

  • ортопедичну, анатомічну спинку;
  • твердий каркас;
  • малу вагу (до 700 грамів);
  • ширину лямок 4-7 см (вони повинні бути S-образними);
  • наявність світло відбиваючих елементів;
  • розмір (рюкзак не повинен бути більше ширини плечей учня. Також він не повинен бути нижче талії).

6.Набори для праці

В комплект для праці входить фартух, призначений для захисту шкільної форми від плям, спеціальні нарукавники, кольоровий папір та картон, набори для ліплення. Важливо також правильно вибрати ножиці для праці. Вони повинні мати невеликі кільця, леза з металу. Рекомендована довжина - до 12 см. Не повинно бути гострих кінців. Всі роботи виконуються з використанням клею ПВА. Також знадобиться пензлик для клею. Для склеювання дрібних деталей візьміть клей-олівець.