Ерозія шийки матки є крихітна рана з нерівною поверхнею, на перший погляд вона здається непомітною. Виникнення ерозій - досить часта проблема, з якою стикається кожна третя або четверта жінка. При виникненні проблеми, варто пройти обстеження у фахівців. Вибір лікування ерозії залежить від діагнозу і результату цитологічного, кольпоскопічного, вірусологічного або гістопатологічного дослідження, ступеня ураження та його етіопатогенезу, віку жінки. Зазвичай призначається радіохвільове лікування ерозії шийки матки. У клініці Genesis у Львові можна записатися на лікування. На сайті клініки є можливість дізнатись більше, що означає радіохвільове лікування ерозії.

Псевдоерозія (ектопія) найчастіше викликається гормональними або інфекційними змінами, може виникнути у жінок, що приймають протизаплідні засоби після пологів. Справжня ерозія викликається хронічним запаленням, передраковими ураженнями, механічними травмами або дефіцитом естрогену.

Можливі причини ерозії шийки матки:

  • протизаплідна медикаментозна терапія, минулі народження, викидні.
  • механічні травми, наприклад, під час статевого акту, хоча використання тампонів також може мати вплив, відсутність належної гігієни інтимних частин, генетична схильність.

Ерозія шийки матки - діагностика:

Спочатку діагноз ерозії шийки матки ставиться на підставі гінекологічного огляду. Однак тільки цитологічне дослідження і/або кольпоскопія можуть виключити більш небезпечні ураження, які можуть розташовуватися на шийці матки. Метою лікування ерозії шийки матки є руйнування залозистого циліндричного епітелію, викликаючи, таким чином, плоскоклітинний метаплазию, що призводить до зникнення сверблячки, роздратування, жовтуватих виділень.

Переваги лікування радіохвилями на апараті Sometech Dr.Oppel ST-501:

Радіохвільове лікування ерозії шийки матки - полягає в деструкції пошкодженіх клітін під впливом радіохвіль певної частоти. Ця процедура ефективна, безболісна. Після процедури зазвичай не залишається рубців. Метод застосовується для лікування невеликих ерозій. Прискорений процес відновлення. Вже через три дні после процедури добро помітне відновлення тканин у зоні втручання. Немає потреби в додатковому обробленні шийки матки.

У клініці Genesis є все необхідне для лікування. Фахівці клініки мають досвід і завжди готові надати послуги на професійному рівні. Скористайтеся перевагами і будьте здорові!