Вартість квадратних метрів в столиці істотно вища, ніж у більшості регіональних міст. Найпростіший спосіб перебратися до Києва — знімати тут житло. Вибирати квартиру для довгострокової оренди потрібно продумано, адже вже через пару тижнів всі недоліки стають більш явними та починають дратувати. Ну, а переїзди з квартири на квартиру забирають чимало сил і часу.

Де орендувати квартиру в Києві

Центр — оптимальна локація, проте далеко не всі можуть дозволити собі зняти елітне житло тут. Відстань від центрального району буде не настільки відчутна, якщо ви оселитеся в будинку поруч з гарною транспортною розв'язкою. В ідеалі — оренда квартири в Києві біля метро. Зрозуміло, наявність підземної станції в п’яти хвилинах ходьби теж підвищує ціну (причому набагато відчутніше, ніж близьке розташування зупинки наземного транспорту).

Вартість житла в спальних районах теж сильно варіюється. Дешевше обходяться квартири на Лівому березі. Наявність поруч торгового центру, облаштованого парку або природної зони підвищує ціну.

Найбільш доступні квартири в передмісті. Якщо ви керуєте авто, розрахуйте витрати на бензин — чи буде їх покривати зекономлена сума. При відсутності авто рекомендується селитися поруч із зупинкою електрички.

Яку орендувати квартиру в Києві

Ринок нерухомості добре розвинений, можна знайти найрізноманітніші варіанти житла. Враховуйте, що велика квартира довше прогрівається. До того ж взимку істотно виростуть витрати на комунальні послуги.

Євроремонт значно підвищує ціну квадратних метрів. Причому часто він виявляється лише номінальним — власник використовує дешеві матеріали, імітуючи дорогу обробку.

Вибираючи квартиру для довгострокової оренди, багато хто шукає повне оснащення. Однак відсутність того чи іншого виду побутової техніки може забезпечити вам знижку в кілька тисяч гривень. У багатьох випадках вигідніше самостійно придбати б / в обладнання та кожен місяць економити на оплаті житла — вкладення окупиться дуже швидко.

Шукати квартиру самостійно або через ріелтерів

При довгостроковій оренді зазвичай доводиться залишати заставу та платити за один або кілька місяців вперед. Сума виходить немаленькою. Часто вона становить більшу частину фінансової подушки, виділеного на переїзд бюджету. Тому дуже важливо не потрапити на шахраїв. В іншому випадку повернути гроші практично нереально — власник квартири точно не буде відшкодовувати втрати. Найбезпечніше оформляти угоду через перевірене часом ріелторське агенство з хорошою репутацією. До того ж брокери добре орієнтуються в різних районах столиці та поточних цінах на оренду житла, мають досвід в оцінці квадратних метрів і допоможуть отримати знижку.

Гарні відгуки отримує компанія Blagovist. Подивитися доступні в базі квартири можна на її сайті.