Сучасний ринок меблів дозволяє створити власний та неповторний дизайн. Сьогоднішні моделі дозволяють з легкістю обрати необхідний стиль. Справжньою родзинкою інтер’єру може стати новенький стіл. Треба лише спочатку купити каркас для столу. Проте перед покупкою слід знати декілька нюансів.

Тож на що потрібно звернути увагу?

Щоб не помилися у виборі якісного виробу, в першу чергу слід звернути увагу на компанію, що виготовляє меблі та фурнітуру до них. Крім того, не зайвим буде поцікавитися:

  • міцністю матеріалу з якого виготовлено каркас. Адже метал може мати різну міць. І чим вона вище, тим біль стійкішим буде стіл та й прослужить довше;

  • відтінком. Слід підбирати колір відповідно до кольорової гами приміщення. Крім того, рекомендується обирати фарби, що містять спеціальні додатки, захищають метал та запобігає його корозії;

  • способом виготовлення.

Значну роль відіграє і матеріал з якого виготовлена стільниця. Адже, наприклад, мармурова буде надважкою, тож для неї необхідна важні та міцні каркаси. Проте найбільш поширеним матеріалом для виготовлення каркасів для столу є чорна сталь, яка дає можливість створити різноманітні текстури поверхні. Для додаткового захисту від механічних пошкоджень  використовують чорну сталь вкриту хромом. До того ж вироби з цього матеріалу мають більш привабливий вигляд.

Для каркасів столів, що будуть використовуватися на вулиці слід обирати нержавіючу сталь. Цей матеріал найбільш стійкий до корозії. Крім того, підходять й алюмінієві каркаси. Такі моделі, до того ж надзвичайно легкі, тому їх зручно пересувати.

Для важкої стільниці слід обирати чавуні основи для столів. В більшості моделей покриття – чорна порошкова емаль. Такий каркас слугуватиме довгі роки, проте пересувати його дуже проблематично.

Від того наскільки довго буде слугувати стіл більшою мірою залежить від якості та міцності каркасу. Як зазначено було вище не зайвим буде і захист від корозії. Адже через деякий час каркас може вкритися іржею і набуде непривабливого вигляду. Тож для того, щоб отримати виріб, який би відповідав встановленим характеристикам

На сайті  newdecor.com.ua можна вибрати вже готові моделі каркасів, що підійдуть для меблів ресторану, офісу або дому. Але все ж таки каркасні столи – це один з найкращих варіантів саме офісних меблів. Чіткі та строгі форми, зручний функціонал роблять цей вид меблів найбільш популярними. Адже завдяки тому, що каркаси для столів достатньо легкі, їх зручно переставляти, створюючи тим самим комфортні зони в робочому просторі. Яскравим прикладом зручної основи є каркас для столу "Квадро" (500x1200). Виготовлений зі сталі та має пластикові регульовані ніжки. Ця модель має міцну конструкцію. Щодо кольорової гами, то вона може будь-якою – як забажає замовник. Для підбору слід звертатися за телефоном +38 098 190 63 93.

Графік роботи: Пн-Пт з 09:00 до 19:00.

Для отримання прорахунків необхідно написати на номер Viber +38 098 190 63 93

Проте якщо на сайті не знайшлося потрібної моделі, є можливість замовити будь-який виріб з металу і не тільки каркас для столу.