Впевнені, що практично кожний замовник хотів би замовити запашні квіти у справжніх професіоналів в Донецьку, але величезні ціни в елітних закладах не дозволяють цього зробити. Та вихід є: потрібно просто відвідати нашу компанію, де спромоглися об'єднати високу якість та низьку вартість в одне ціле.

Ми відбираємо у свій магазин тільки найкращих: так, практично всі флористи брали участь у міжнародних конкурсах та щорічно підвищують свою кваліфікацію за допомогою курсів. Головна умова роботи тут мінімальний досвід у 5 років.

Не останню роль відіграє і фантазія: наші флористи можуть похизуватися безліччю ідей та неповторними букетами.

Який же асортимент пропонується?

Абсолютно для кожної доставки квітів в Донецьку на http://doneck-ukr.flora24.com.ua/uk/ використовуємо найякісніші рослини, що були вирощені на плантаціях Європи з найкращою репутацією. Саме тому в нас неможливо замітити у композиції в'ялі бутони та з різними дефектами.

Ми піклуємося про те, щоб подарунок "жив" якомога довше, тому обробляємо кожну композицію спеціальними природними речовинами.

Оскільки ми ніколи не відмовляємо замовникам, придбати подарунки реально на кожне свято. Але як показує статистика закладу, найбільше замовлень на квіти отримуємо на:

  • дні народження;
  • весілля;
  • ювілеї;
  • професійні дні;
  • релігійні та національні святкування.

В інтернет-магазині доставки є каталог, який нараховує більш ніж 100 найрізноманітніших букетів на будь-яке свято в Донецьку: їх можливо змінювати на свій розсуд. Практикуємо також складання виробів з 0.

Найчастіше зараз приймаємо замовлення для чоловічих та дитячих композицій, де місце є як для квітів, так і смаколиків.

Які наші особливості?

Заявку можливо відслідковувати на сайті закладу: щоб скористатися послугою, треба зареєструватися на ньому та відвідати спеціальний розділ.

До речі, новим клієнтам тут видають різноманітні подарунки та знижки на перше замовлення.

Створюємо тільки актуальну доставку букетів по всьому Донецьку http://doneck-ukr.flora24.com.ua/uk/bukety-uk: зараз у моді абсолютна природність, тому рекомендується обирати польові рослини.

Що стосується кольорів самих квітів, то вони не повинні бути яскравими: вибір краще зробити на користь рожевого, пудрового, кремового, голубого. Тоді композіції будуть виглядати гармонійно.