Хостел — один з найбюджетніших варіантів тимчасового житла під час поїздок до Києва. Низька вартість подібних апартаментів не означає відсутність комфортних умов: більшість хостелів Києва є дуже охайними і затишними закладами. Але давайте розглянемо основні особливості хостелів та загальні питання як їх правильно вибирати?

Двоярусна кровать у хостелі

Особливості київських хостелів

Як і київські готелі, хостели пропонують гостям комфортні спальні місця у зручних і затишних номерах. Втім, треба брати до уваги, що кімнати у гостелах розраховані на проживання 4-10 чоловік. Санвузли, душові кабіни і кухня є загальними. Тобто, треба бути готовим до того, що санвузли і душові кабіни прийдеться ділити з іншими мешканцями. У номерах можуть проживати як великі дружні компанії мандрівників, так і абсолютно незнайомі поодинокі люди. У останньому випадку у туристів з'являється можливість знайти нових друзів і завести цікаві знайомства.

Оскільки хостели вважаються молодіжним житлом, вони нерідко приваблюють постояльців захоплюючими тематичними заходами. У загальних вітальнях цих гуртожитків кожен вечір збирається весела компанія, щоб насолодитися келихом пива або чашкою чаю. Але не всі хостели столиці мають нейтральне ставлення до вживання алкогольних напоїв на своїй території. У багатьох з них цей вид відпочинку знаходиться під забороною.

Хостел у Києві — що це таке?

Більшість хостелов у столиці України можуть похизуватися наявністю персональних шафок, що закриваються на ключ (локерів), або камер схову. Тому, мешкаючи там, можна не турбуватися з приводу зберігання особистих цінних речей. А якщо ви не прагнете ділити кімнату з незнайомцями, то сьогодні хостели на Подолі біля метро «Тараса Шевченка» і інші подібні заклади пропонують постояльцям окремі кімнати, розраховані на проживання 2-3 чоловік з окремим санвузлом і душем.

Найзручніше шукати хостели в Інтернеті. При виборі майбутнього місця тимчасового проживання радимо звернути увагу на те, в якому районі Києва розташовано заклад. Окрім цього, слід врахувати транспортну доступність і віддаленість апартаментів від центру міста. У випадку з хостелами розташованими у Подільському районі Києва, всі ці критерії співпадають найкращим чином:

  • Чудова транспортна розв’язка;
  • До центру Києва 2-3 зупинки на метро;
  • Затишний, спокійний район;
  • Два квартали до набережної Дніпра;
  • Неймовірна кількість пам’яток архітектури, закладів харчування та супермаркетів.

Умови проживання в недорогих хостелах Києва також можуть бути абсолютно різними. Наприклад, деякі з них надають мандрівникам сніданки, чай, печиво, каву і безкоштовний Інтернет. Щоправда подібні заклади мають дещо підвищений рівень цін. Зупинившись в подібному закладі, ви без проблем зможете скористатися феном або праскою. У усіх хостелах є прекрасно обладнана кухня, де постояльці можуть собі готувати їжу. Ідеальні умови проживання — доступ до пральної машини, ігрова кімната для дітей, а також камери схову.

Якщо якийсь київський хостел користується підвищеною популярністю серед туристів, треба бути готовим зіткнутися з конкуренцією — на вході у хостел може красуватися об’ява «Місць нема!». Щоб не зіткнутися з подібною проблемою, досвідчені мандрівники мають за звичку бронювати місця заздалегідь. Особливо це питання актуальне влітку та під час новорічних свят.