Від вибору труб залежить, наскільки ефективно та надійно будуть функціонувати опалювальна або водопровідна система. Адже вони повинні бути якісними та довговічними. Сьогодні пропонується дуже широкий асортимент труб. У їх числі доступні за ціною сталеві труби, а також мідні вироби. У останніх тривалий термін експлуатації, але вони досить дорого коштують. З виходом на ринок труб з поліпропілену труби з металу почали поступатися своїми позиціями, і сьогодні покупець віддає перевагу саме пластиковим виробам. 

Купити труби пропіленові – найкраще рішення. Серед їхніх переваг виділяють наступні характеристики:

  • Не схильні до корозії. Сталь, особливо чорна більше за інші метали піддається впливу корозійних процесів, що не тільки негативним чином впливає на чистоту води, що протікає через них, а й, звичайно, не кращим чином впливає і на тривалість експлуатації сталевих труб, яка навіть за найсприятливіших умов (наприклад , при забезпеченні захисту від корозії) навряд чи перевищить 15-20 років. Поліпропіленові труби повністю позбавлені цього недоліку і можуть прослужити мінімум 50 років, а то і набагато більше. Поліпропілен стійкий до корозії і не забруднює воду.

  • Морозостійкі. Сталеві аналоги при замерзанні в них води просто розриваються. Пропіленовим трубам таке не загрожує.

  • Простота монтажу. Монтаж поліпропіленових труб і фітингів здійснюється просто та швидко. З’єднання системи проходить у найкоротший термін, а введення в експлуатацію можливо майже одразу після проведення робіт.

  • Не потребують додаткового захисту. Сталеві труби потрібно обробляти проти корозії, а у поліпропіленових труб такої необхідності немає. Більш того, поліпропіленові труби не треба фарбувати, а якщо фарбування і здійснюється, то, як правило, виключно в декоративних цілях.

  • Унікальне співвідношення ціни та якості. Труби з поліпропілену характеризуються високою якістю та відносно низькою ціною. Загальна вартість монтажу системи трубопроводу з поліпропілену є значно меншою, ніж при використанні металевих аналогів.

  • Низький рівень шуму. Сталеві труби дуже добре передають звук, і ви почуєте буквально все, що відбувається всередині - від протікання води до гідроударів. Пропіленові труби, навпаки, практично безшумні, тому вони є незамінними там, де встановлюються особливі вимоги щодо рівня шуму. Та й в житлових будинках вони допоможуть створити більш комфортну атмосферу.