Відтепер колишньому подружжю необов'язково зустрічатися один з одним, щоб розділити майно, домовитися про аліменти, вирішити інші гарячі питання. Екс-подружжя може вирішувати свої проблеми в режимі онлайн. Нові можливості нотаріату дозволять зробити процедуру розлучення більш культурної і спокійною. Втомлені один від одного чоловік і дружина зможуть обговорити деталі розставання, одночасно перебуваючи в різних нотаріальних конторах. Він тут, вона там. За десятки, сотні і навіть тисячі кілометрів один від одного.

Дізнатися, як разлучитись через ЗАГС можна на сайті razvod-online.com.ua!

Новий 2021 рік - рік дії цифровий нотаріальної революції. Серед найгучніших нововведень: дистанційні нотаріальні дії.

Розділити майно, домовитися про аліменти або порядок спілкування з дітьми можна буде, навіть не зустрічаючись особисто з колишнім чоловіком. Це особливо зручно для колишнього подружжя, які проживають в різних містах. На практиці це може виглядати так: колишнє подружжя вирішують домовитися про поділ спільно нажитого майна і аліменти. Один приходить до одного нотаріуса, інший - до іншого. Нотаріуси зв'язуються між собою по закритому каналу, і в режимі відеозв'язку відбувається обговорення всіх деталей угод, після цього складається проект документа, якщо він влаштовує обидві сторони, вони його підписують, а нотаріуси засвідчують.

Втім, пропозиція може виявитися цікавою і тим парам, які живуть в одному місті, але кожен з них вважає за краще б знаходитися з колишньою любов'ю на різних континентах.

Безумовно, було б добре, щоб люди не розбивали свої любовні човни об побут, а жили разом довго і щасливо.

Але мистецтвом збереження любові володіють небагато. Тому якщо люди вирішили розлучитися, вкрай важливо зробити це цивілізовано, не спалюючи мости. Невідомо, як складеться життя. Можливо, ще доведеться постукати назад. Бувають випадки, коли люди, розірвавши сімейні узи, не стають щасливішими. Припустимо, чоловік, який іде з родини, часом не розуміє, що проблеми в ньому, а значить, він понесе їх з собою. Нова ж дружина може виявитися не настільки терплячою, як перша. В результаті через кілька років, чоловік повертається.

Таке можливо, якщо колишня дружина не знайшла когось краще і в принципі готова прийняти назад блудного колишнього чоловіка. Іноді вагомим мотивом для жінки не закривати двері стають спільні діти. Якщо, звичайно, вони нудьгували по батькові.