Всі ми знаємо, що красиве та здорове волосся вимагає належного догляду та догляду. Для цього ми йдемо до перукаря з сайту ndl-perfect-hair.com. В даний час перукарні - це місця, де не тільки стрижуть волосся, а й цілий спектр різних процедур: від моделювання до фарбування. Перукарських салонів дуже багато, тож як вибрати найкращий, який відповідає вашим потребам? Що враховувати при виборі? Існує кілька основних правил, які допоможуть нам прийняти правильне рішення.

Перукарський досвід

Це один з основних принципів, якого нам слід дотримуватися. Недосвідченій людині важко швидко оцінити навички перукаря. Однак, якщо ми вперше йдемо до перукарні, варто запитати працівників про закінчені курси та навчання. Також добре шукати дипломи, що висять на стінах. Якщо ми їх не бачимо, ми можемо впевнено попросити їх показати. Ми маємо право вимагати, щоб нас обслуговувала компетентна особа, яка закінчила відповідну школу. Показані сертифікати також доводять, що особа, яка їх отримала, все ще вдосконалюється у своїй професії.

Гігієнічні умови 

Гігієна та чистота в перукарні - це пріоритет. Переконайтеся, що перукар дезінфікує ножиці, бритви та гребінці після кожного клієнта. Давайте звернемо на це пильну увагу. Під час стрижки це може нашкодити клієнтові, а за відсутності належної гігієни та дезінфекції це дуже простий спосіб заразитися. 

Спосіб спілкування з перукарем

Правильне спілкування між клієнтом та перукарем дуже важливо. Професійний перукар повинен уважно запитати клієнта про його очікування, запитати, як вони доглядають за своїм волоссям, і оцінити стан і структуру волосся. Він також повинен інформувати про кожен свій крок, говорити, яку косметику він використовує, запитувати про можливу алергію. Завдяки цьому візит буде не тільки коротшим, але і позбавленим неприємних сюрпризів.

На що ще слід звернути увагу?

Окрім вищезазначених аспектів, слід зазначити ще кілька питань:

  • думки про салон в Інтернеті та серед друзів, задоволений клієнт неодмінно порекомендує салон іншим людям;

  • особиста культура працівників;

  • час, присвячений клієнту, дуже важливий, часто співробітники поспішають обслуговувати якомога більше людей в найкоротші терміни;

  • професійна косметика, що використовується в салоні, вибір професійної косметики, безумовно, добре говорить про салон;

  • можливість подання скарги, навіть у найкращому салоні трапляються випадки, важливо, щоб працівник поводився професійно в такій ситуації, пропонував знижку, безкоштовне обслуговування або повернення.

На закінчення, є багато факторів, які впливають на загальний рейтинг салону. Найважливішими є:

  • досвід та належне навчання персоналу;

  • відповідні гігієнічні умови;

  • належне спілкування та інтерес до клієнта та його потреб;

  • можливість подання скарги замовником.

Дотримуючись вищезазначених правил, ми неодмінно знайдемо салон, який буде відповідати нашим сподіванням, а наше навчене волосся стане ще красивішим.