Дитяча кімната має бути яскравою та затишною, адже у ній дитина проводить багато свого часу. Саме тому варто обрати дизайн, який сподобається малюку чи підлітку. Як прикрасити кімнату та які шпалери ідеально пасуватимуть до дитячої, Ви дізнаєтесь у цій статті.

Інтер’єр у дитячій кімнаті складається не тільки з іграшок і меблів. Дуже важливо, щоб стіни було оздоблені цікавими малюнками, які сподобаються дитині. Саме для цього потрібні фотошпалери. Найважливіше у таких шпалерах — малюнок, який може бути казковим або фантазійним.

Фотошпалери для кімнати новонародженої та маленької дитини

Якщо Ви чекаєте на появу дитини, варто вже зараз подумати про оздоблення кімнати для новонародженого. Адже правильно підібраний інтер’єр — головна умова того, що малюк буде відчувати себе у затишку. Фотошпалери для дитячої мають бути світлими, не темними.

Звичайно, дитина не одразу зможе розуміти, що саме зображено на стінах, але приємні та світлі відтінки позитивно впливають на розвиток та комфорт малюка. Ідеальним варіантом можуть бути ніжні шпалери “Дитячий світ”, які доступні одразу у рожевих та блакитних відтінках. Екологічні та безпечні полотна від компанії Wallart виготовляються за індивідуальними розмірами з урахуванням особливостей Ваших стін https://wallart.ua/childlike-art/childs-world.

Фотошпалери у дитячу можуть зображати казкових героїв та веселих тварин. Міміка, кольори та жести на малюнках допоможуть розвитку дитини, вона підсвідомо буде намагатися запам’ятовувати та копіювати посмішки веселих персонажів. Якщо Ви ще не знаєте стать своєї дитини, можна обрати нейтральні фотошпалери за мотивами відомих мультфільмів, казкові малюнки з чарівним лісом або зоряне сяйво.

Фотошпалери у дитячу кімнату для дівчинки

Кожна маленька дівчинка мріє стати принцесою, зустріти свого принца та поринути у казку. Фотошпалери надають можливість втілити мрії дитину у життя, адже Ви можете зробити з кімнату своєї доньки справжні королівські покої маленької принцеси.

Для дитячої кімнати, де живе дівчинка, підійдуть фотошпалери з квітами, казковими персонажами та зображення замків чи чарівного лісу. На сайті магазину Wallart Ви можете обрати малюнок для полотен на стіни. Багато варіантів, якісні шпалери та безпечні фарби — продукція на сайті https://wallart.ua/kids  приємно Вас вразить!

Фотошпалери у дитячу кімнату для хлопчика

Хлопчики мріють стати героями, люблять машинки та роботів. Дітлахам подобаються казки та мультфільми з веселими та сильними персонажами. Обираючи фотошпалери у дитячу кімнату для хлопчика, варто враховувати всі його інтереси.

Так, Ваш син може обожнювати супергероя, або мультфільм про машинки. Окрім цього, хлопчик може мріяти стати приборкувачем тварин або космонавтом. В залежності від бажань дитини, фотошпалери у кімнату можуть бути різними.

Малюнки з кораблями або спортивні зображення, карта світу чи піратський антураж — фотошпалери у Wаllart https://wallart.ua/ можна підібрати під будь-які смаки дитини. Дитяча кімната — перше та найважливіше місце для теплих спогадів, які Ваш син чи донька пронесуть через усе життя. Тому вкрай важливо зробити кімнату максимально затишною та красивою, а фотошпалери створені саме для цього.