Останні роки посилився інтерес до змагальних та екстремальних спортивних заходів, а також розширилося коло людей, що піклуються про своє фізичне здоров'я. Таким чином серед населення збільшився попит на одяг для спорту  і це надає можливість власникам магазинів поповнити вітрину актуальними товарами.

Яким повинен бути одяг для спорту? Товари, що мають найбільшу популярність

Прибутки отримує той продавець, що добре знає свого споживача та його потреби. Тому, перед тим, як купити спортивний одяг, потрібно дізнатися, які вимоги виставляються до таких товарів:

  • Дизайн, яскраві кольори, модні принти та фасони - перше, на що зверне увагу покупець. Попри те, що тренування будуть проходити з великою напругою, спортсмени бажають виглядати сучасно та стильно.
  • Наступне - експлуатаційні характеристики тканин, матеріал повинен забезпечувати комфорт під час виконання вправ.
  • І ще один важливий момент - ціна. Пропозицій такого товару достатньо на ринку, завищувати вартість немає сенсу. Щоб отримати високий прибуток краще знайти та купити спортивний одяг від виробника.

Вибір фасону та необхідної тканини залежить від виду спорту для якого призначений цей одяг. Для йоги підходять еластичні тканини, що облягають тіло і добре розтягуються. Костюм для бігу повинен дозволяти легко рухатися та гарно виводити вологу. Одяг для тренування в залі мусить забезпечувати оптимальний температурний режим тіла. Для занять на відкритому повітрі знадобляться комплекти, виготовлені з тканини, що “дихає” та має хороші теплоізоляційні властивості, а також термобілизна. Постачальники спортивного одягу прекрасно розбираються в цій тематиці, замовнику можна покластися на досвід фахівців.

Спортивний одяг носять не тільки в спортзалі, але і на прогулянках, у поїздках або вдома. Тому футболки, шорти, лосини, привабливі комплекти купують найчастіше.

Докладніше про вимоги до тканин, з яких виготовляється одяг для спорту:

  • Здатність пропускати повітря, навіть при інтенсивних тренуваннях шкіра повинна «дихати».
  • Еластичність, одяг має добре розтягуватися і швидко приймати початкову форму (щоб не було “надутих колін”).
  • Стійкість до зношування, навіть після багаторазового прання, тканина мусить зберігати свій привабливий вигляд і не вицвітати під впливом мийних засобів.

Донедавна припускали, що кращими тканинами для спортивного одягу є натуральні матеріали. Завдяки розвитку сучасних технологій, виробники отримали нові синтетичні тканини, якості яких повністю відповідають потребам спортсменів: це еластик, бифлекс, віскоза.

Спортивний одяг оптом від виробника Опт Коло - висока якість за прийнятну ціну

Виробник спортивного одягу Опт Коло  пропонує свою продукцію представникам малого та великого бізнесу. В інтернет магазині opt-kolo.com.ua, замовникам пропонується придбати спортивний одяг оптом - це вигідна пропозиція для обох сторін. Покупець отримує велику партію товару за меншою ціною, виробник - цінного замовника. Постійні клієнти, та ті, що роблять замовлення на значну суму, матимуть солідні знижки. Мілкий гурт починається з 700 грн.

Спортивний одяг Opt Kolo - це мода, комфорт, висока якість та доступні ціни. Переваги замовлення на сайті виробника Опт Коло:

  • Широкий асортимент товарів. Тут можна купити спортивний одяг жіночий: футболки, топи, майки, лосини, бриджі, шорти, велосипедики, гімнастичні купальники, комплекти; купити спортивний одяг чоловічий: майки, футболки, тільняшки, кальсони, светри, зимні тактичні костюми, термобілизну; придбати спортивний одяг для дітей.
  • Доступна вартість продукції при відмінній якості, знижки на гуртові замовлення.
  • Можливість індивідуального пошиття партій спортивного одягу: розробка моделей, вибір тканини.

Всі подробиці обговорюються з менеджерами магазину.