Святковий торт - це головна прикраса усього свята. Недарма в народі цей десерт називають «королем» або «володарем» десертів, адже його тріумфального виходу з нетерпінням чекають діти та дорослі. Цей десерт вражає дивовижним виглядом, смаком та ароматом. Якщо ви розгублені та не знаєте, який смаколик потрібно придбати для шаленої вечірки, ласкаво просимо завітати в інтернет-магазин кондитерської Granaio. Знайти торти на замовлення на веселе свято можливо на сайті granaio.com.ua або зателефонувавши менеджеру на номер телефону, який зазначений на сайті. Якісні десерти на свята завжди доступні під замовлення в будь-якій кількості та з будь-яким дизайном.

Оригінальні торти від Гранайо - з легкістю здивують та приємно вразять

Кожен з нас бажає здивувати близьку людину за допомогою оригінального подарунка. Незвичайний сюрприз дає можливість нагадати наскільки добре ми знаємо людину, цінуємо її та кохаємо. Але що робити, якщо потрібно здивувати творчу людину? Гарним рішенням буде зробити торт на замовлення зі стильним оформленням, або незвичайним написом. Оригінальні торти дають змогу висловити почуття або нагадати про спільні пам’ятні моменти та мрії. Смачний десерт з яскравим забарвленням, надовго залишиться у пам’яті солодкими та веселими спогадами.

Здивувати творчу людину не легко. Креативна людина завжди відрізняється серед всіх своїм незвичним мисленням та ідеями. Гарним подарунком для творчої людини буде випічка, яка матиме нестандартний вигляд. Наприклад, за допомогою ласощів можливо нагадати про курйозний випадок під час спільної відпустки, або зробити на торті фігурки, які будуть схожі на близьку людину у різному віці. Також, прикрасити десерт можливо за допомогою нестандартного декору або вигадливих візерунків. Цікавий напис на десерті, або солодощі незвичної форми також можуть здивувати креативних людей.

Замовити торт, який вразить своїм незвичайним виглядом та неперевершеним смаком дає можливість пекарня Гранайо у Дніпрі. Якісні десерти виготовляються з натуральних продуктів та якісних барвників. Нестандартний творчий торт для нестандартних творчих людей, майстри кондитерської з радістю доповнять різноманітним наповненням та прикрасять креативним дизайном.

Випічка тортів від Гранайо – якісний десерт за доступною ціною

Кондитерська Гранайо уже багато років успішно працює на ринку з випічки тортів на замовлення у місті Дніпро. Велика кількість задоволених клієнтів спонукає майстрів пекарні на створення нових кондитерських шедеврів.

На кондитерському сайті можливо замовити:

  • торти під замовлення з ягідним наповненням або живими квітами;
  • шоколадні десерти для творчої людини з пам’ятною датою;
  • цікаві торти на замовлення незвичної форми з фруктовим наповненням;
  • яскраві десерти для креативної людини з цікавим написом.

Будь який дизайн та наповнення з легкістю виконують майстри Гранайо. У нас можливо створити десерт з нуля, починаючи з основи та наповнення, і закінчуючи складним дизайном на торті в декілька ярусів.

Перед початком випічки тортів кондитери обговорюють кожен компонент десерту та дизайну. Детально розповідають з яких продуктів буде вироблено солодке та дізнаються про персональні харчові переваги. В кондитерський кожен клієнт має можливість купити торт виконаний по індивідуальному замовленню. Також, для покупців Гранайо доступні постійні знижки та акційні переваги. Для всіх, хто виявив бажання купити торт вагою більше 8 кг, надається знижка в розмірі 5%. Спеціально для молодят, які виявили бажання замовити святковий торт у нашій кондитерській вагою більше 8 кг, +1 кг йде у подарунок. Клієнти, які роблять повторне замовлення десертів на одне і теж саме прізвище, додатково отримують знижку 5% на весь асортимент Гранайо.

Замовте торт для творчої людини на сторінках інтернет-магазину, і повірте, майстри Гранайо зможуть здивувати вашу родину.