Час сьогодні головний ресурс, і дівчатам важливо виглядати ідеально і відчувати себе впевнено кожен день. Погодьтеся, витрачати години і дні на позбавлення від небажаного волосся, кожен раз думати: «Чи не забула я поголити пахви?» на-до-е-ло.

Багато дівчат вже відкрили для себе безболісний метод ефективного видалення волосся – це лазерна епіляція.

Лазерна епіляція - принцип дії

Цей метод відрізняється від інших способів видалення небажаного волосся технологією впливу. Якщо депіляція видаляє лише видиму частину волоса, що нерідко супроводжується болем і роздратуванням, то лазер має м'який термічний вплив на фолікул, руйнуючи його зсередини. При цьому не пошкоджується поверхня шкіри, і немає больових відчуттів - тільки легке поколювання.

Волосся містить колірний пігмент меланін, який поглинає світло. Під дією лазера волосся нагрівається до температури 70 градусів за Цельсієм, що призводить до руйнування фолікула і оточуючих його тканин. Після цього ріст волосся не відновлюється тривалий час. Але під час процедури лазерної епіляції видаляються тільки волосся, що знаходяться в зоні активного зростання, тому через місяць процедуру потрібно повторити, так як з'являються нові - так звані «сплячі» волоски, що перейшли в зону зростання.

Чи безпечно лазерне видалення волосся?

Багатьох хвилює, наскільки безпечно лазерне видалення волосся в зоні бікіні або на обличчі, так як далеко не всі способи епіляції підходять для цих ніжних місць. Можна впевнено сказати, що лазер м'яко і точково впливає тільки на волосяні цибулини, не ушкоджуючи шкіру.

Щоб процедура була гарантовано безпечної, перед першим сеансом лазерного видалення волосся потрібно пройти консультацію лікаря-дерматолога, виключити алергічні реакції, загострення шкірних хвороб і інші протипоказання до процедури. Лазерна епіляція протипоказана під час вагітності та грудного вигодовування. Лазерне видалення волосся на ногах не рекомендується при варикозі. Не можна робити процедуру хворим ішемією, при наявності онкології і гострих інфекційних хвороб. Лазерне видалення волосся не можна робити відразу після ін'єкцій ботокса або диспорта.

Процедура абсолютно безболісна, відчувається лише легке, трохи помітне поколювання і тепло під час імпульсних спалахів.

Лазерне видалення волосся навіть в ніжних зонах безпечно, але до нього потрібна підготовка. Крім того, щоб уникнути дискомфорту або яких-небудь наслідків, потрібно слідувати рекомендаціям фахівців: не засмагати під прямими сонячними променями за тиждень до процедури, не проводити депіляцію до і після процедури, крім як бритвою, і не користуватися скрабами і отшелушивающими пілінгами за тиждень до і після процедури.