Каріозне пошкодження молочних зубів - поширена проблема, вирішенню якої важливо приділити особливу увагу. Залежно від отриманих результатів діагностики і стадії хвороби, дитячий стоматолог визначить індивідуальну схему лікування, з урахуванням особливостей маленького пацієнта. Мінімальне втручання - головний принцип терапії.

Все частіше стоматологи застосовують сепарацію контактної поверхні зуба. Завдяки такому методу лікування молочних зубів, можна відновити пошкоджену емаль. В ході процедури стоматолог очищає каріозну тканину. Після чого, покриває зуби спеціальним засобом - фторлаком. При таких умовах знижується ризик розвитку можливих ускладнень (руйнування зуба, запалення ясен, та ін.). До вибору стоматології для лікування зубів у дитини, потрібно підійти ретельно. Необхідно взяти до уваги наступні моменти:

  • Спеціалізація. Чи дозволено стоматології надавати послуги не тільки дорослим, але й дітям: пломбування зубів, лікування молочних зубів, виправлення прикусу, та ін.
  • Рівень надійності. Визначаємо протягом якого часу стоматологія веде успішну діяльність.
  • Професіоналізм лікаря. Дитячий стоматолог - це не просто лікар, а й психолог, який перетворює процедуру в захоплюючу гру.
  • Наявність дитячого куточка. У стоматологічному кабінеті повинен бути дитячий куточок. У цьому місці стоматолог знайомиться з дитиною.

У стоматології Tomchuk Dental Clinic працюють кваліфіковані лікарі, які надають широкий спектр стоматологічних послуг на професійному рівні. Лікування молочного зубу - це процедура, яка вимагає високого професіоналізму від лікаря. З цієї причини краще довірити справу команді професіоналів. У стоматологічній клініці Tomchuk Dental Clinic є все необхідне для того, щоб швидко і ефективно здійснити лікування зубів у дітей: сучасне медичне обладнання, сертифіковані засоби, досвідчені стоматологи.

Фахівці медичного центру радять покривати постійні зуби спеціальними препаратами. При таких умовах зуби будуть залишатися здоровими і з повноцінною емаллю. Як показує стоматологічна практика, будь-яку хворобу легше попередити, ніж лікувати. При виникненні додаткових питань - зверніться до співробітника стоматології Tomchuk Dental Clinic. Спеціаліст надасть безкоштовну консультацію.