Зовнішня реклама не вимагає безпосереднього нагляду та контролю: це знають абсолютно всі. Споживачі бачать її під час вечірніх прогулянок, вона супроводжує вас по дорозі на роботу і чекає з вами в заторах. Форми зовнішньої реклами можна знайти практично скрізь. Це повсюдно і іноді з’являється навіть там, де ви не очікуєте побачити. Зовнішня реклама змінила світ маркетингу. В даний час компанії також мають у своєму розпорядженні інші методи просування, але зовнішня реклама все ще залишається дуже популярною.

Основні переваги зовнішньої реклами

У зовнішній рекламі є місце для всього, що може будь-яким чином вплинути на імідж компанії, незалежно від того, ви заклад швидкого харчування чи авторитетна компанія з продажу нерухомості. Зовнішня реклама Неодизайн включає, серед іншого:

  • білборди,

  • вивіски для різних приміщень,

  • банери,

  • наклейки на автомобілях.

Коли споживач думає про зовнішню рекламу, перше, що спадає на думку, - це білборди - величезні банери, які встановлені вздовж проїжджої частини, щоб їх могли бачити водії та пішоходи. Також дуже популярні плакати, які можна розмістити майже де завгодно. Зовнішня реклама призначена для охоплення широкої аудиторії.

Дуже популярним видом зовнішньої реклами є також реклама, розміщена на транспорті. Зовнішня реклама ідеально підходить для компаній, які хочуть розширити групу клієнтів та підвищити впізнаваність бренду. Зовнішня реклама йде в ногу з часом: рухомі зображення та фільми на світлодіодних екранах замінюють статичні зображення. Інтерактивні рекламні об’єкти та інсталяції встановлюються у великих містах. Переваги таких форматів очевидні - динамічні зображення привертають більше уваги цільової аудиторії, ніж статичні. 

Зовнішня реклама - ефективний спосіб просування вашої компанії

Зовнішня реклама дуже популярна серед підприємців, які проводять різні види діяльності. Найбільш впізнавані рекламні кампанії з використанням білбордів проводять великі міжнародні бренди. Однак не слід забувати, що в даний час ціни на зовнішню рекламу значно нижчі, а це означає, що малі та середні компанії також можуть використовувати таких метод просування з високою ефективністю. Незважаючи на характерні переваги, ефективність зовнішньої реклами важко виміряти - ви ніколи не дізнаєтесь, скільки людей, які бачили рекламу, стали вашими клієнтами. Тим не менш, реклама на білбордах та великих банерах дуже добре сприймається аудиторією.