Поява дитини у сім'ї - велике щастя для батьків. Затьмарити таку радісну подію може інформацію про генетичні патології і хромосомних порушення малюка. Щоб попередити і мінімізувати можливі ризики, варто пройти генетичну діагностику і здати ДНК-тест у першому триместрі вагітності. Якщо вас турбує здоров'я майбутньої дитини, зверніться до фахівця і пройдіть тестування у лабораторії ІГР ЛАБ у Києві. Ми проводимо якісну медико-генетичну експертизу за доступними цінами.

Що таке НІПТ тест?

Це неінвазивний метод дослідження, який дозволяє вже в перші тижні вагітності визначити наявність у плода поширених генетичних порушень, а також дізнатися стать майбутньої дитини.

У лабораторії ІГР ЛАБ ДНК-тест можна в будь-який зручний час. Ми надаємо комфортні умови і гарантуємо уважний підхід до кожного пацієнта.

Коли потрібно проводити генетичну ДНК діагностику?

Найчастіше лікар дає направлення на ДНК-діагностику у 1 триместрі вагітності. Тестування проводиться в поєднанні з УЗ-скринінгом. ДНК-тести призначаються жінкам з так званої групи високого ризику хромосомних патологій при наявності таких показань:

  • Вік вагітної старше 35 років.
  • Визначення високого ризику хромосомних патологій за даними біохімічного скринінгу.
  • Випадки звичного невиношування вагітності в анамнезі.
  • Безпліддя неясного генезу.
  • Випадки мертвонародження дітей з вадами розвитку.
  • Перед протоколом ЕКО.

Статистика говорить про те, що у жінок у віці старше 35 років визначається підвищений ризик генетичних відхилень у плода, який неможливо повністю виключити і в більш молодому віці.

Згідно нормативної документації, лікар зобов'язаний попередити жінку старше 35 років про можливості ДНК-тестування з метою визначення вад розвитку малюка.

Ще кілька років тому старородящими вважалися жінки старше 25 років. Сьогодні цей віковий поріг зрушився до 35 років, а кількість випадків народження дітей з вадами розвитку пропорційно зросла.

Фахівці "Медичного центру ІГР" і лабораторії ІГР ЛАБ спеціалізуються на генетичної діагностики вагітних. Ми займаємося найскладнішими випадками і намагаємося допомогти кожній жінці без проблем пройти всю вагітність і народити здорового малюка.

У лабораторії при ДНК-тестуванні на наявність хромосомних хвороб використовуються високоточні, сучасні методи пренатального тестування, які дозволяють отримати відповіді на питання, що цікавлять.

Проведення НІПТ тесту на наявність хромосомних захворювань, список яких є на сторінці лабораторії ІГР ЛАБ, не скасовує стандартний скринінг, який проводиться у всіх без винятку вагітних в 1 триместрі. У поєднанні зі звичайним обстеженням, ДНК-діагностика дозволяє отримати максимально повну інформацію про стан плода, розвитку вагітності, ризики виявлення хромосомних захворювань.

Особливості проведення молекулярно-генетичних тестів в лабораторії ІГР ЛАБ у Києві

Аналіз крові при проведенні генетичного тесту дозволяє оцінити:

  1. схильність до тих чи інших спадкових хвороб;
  2. генетичну сумісність батьків;
  3. встановити батьківство і материнство;
  4. ймовірність розвитку хромосомних порушень.

До сих пір не знаєте, де здати генетичні аналізи і отримати максимально точний і швидкий результат, зверніться в спеціалізовану лабораторію ІГР ЛАБ (пр. Перемоги 121-Б) біля м. Житомирська у Києві. Ми проведемо всі необхідні дослідження за доступною ціною, у найстисліші терміни.