На жаль, сьогодні у сучасному світі технічного прогресу можна спостерігати за наступною картиною. Що більшість дитячих майданчиків обладнані радянськими, і вже іржавими гойдалками, гірками, тощо. Тому діти проводять свій вільний час за комп’ютером, планшетом. Але це не правильно тому, що для повноцінного розвитку дитини просто необхідна фізична активність на свіжому повітрі. Погодьтесь, що кращого місяця для дитячих забавок та спілкування з однолітками, ніж ігрова площадка годі шукати.

Для вирішення даної проблеми існує декілька варіантів. Ось наприклад можна купити дитячі майданчики та самостійно облаштувати ігрову зону, як у дворі приватного будинку, так і на території дитячого садочка. З облаштуванням не виникне ніяких проблем. Тому що існує великий та різноманітний асортимент ігрового обладнання. Сучасні ігрові майданчики та атракціони виготовляються по європейським технологіям. А саме головне уся продукція безпечна і підходить для дітлахів різного віку.

Види ігрового обладнання

З однієї сторони досить добре, що існує великий асортимент обладнання для дитячих майданчиків. А з іншої серед великого різноманіття досить важко обрати дійсно якісні і надійні атракціони та інші комплектуючі. А ще буває важко знайти повноцінний готовий ігровий комплекс. Тому в більшості випадків унікальні проекти збираються з окремих елементів.

До асортименту конструкцій, які необхідні для обладнання дитячого майданчика входять:

  • Гірки

Варто звернути увагу, що гірки підбираються відповідно до вікової категорії.

  • Гойдалки

Дитячі гойдалки один із улюблених ігрових елементів. Неможливо уявити ігровий майданчик без гойдалки.

  • Каруселі

Останнім часом вони користуються великим попитом.

  • Пісочниці

Самий прости і доступний елемент для облаштування майданчика.

  • Ігровий комплекс

Вони включають в себе всі необхідні елементи для активних ігор на свіжому повітрі.

Як зробити правильний вибір?

Щоб ігри були не тільки корисними і цікавими, а ще безпечними варто обирати якісне обладнання для майданчика. В першу чергу рекомендується обирати вироби із екологічно чистих матеріалів. Наприклад таких, як склопластик. Також варто переконатись, що обладнання має відповідні сертифікати якості.

Безпечне використання ігрових конструкцій напряму залежить від міцності та надійності кріплень. Бажано, щоб елементи ігрового майданчика мали гладку поверхність та закруглені кути. Також важливо віддавати перевагу яскравим кольорам і оригінальному дизайну.