Акрил гель ПНБ – це унікальний матеріал для нарощування нігтів, який поєднав в собі кращі характеристики акрилу та гелю. За допомогою акрил гелю ПНБ можна нарощувати штучні нігті, або укріплювати натуральну нігтьову пластину.

Представлений матеріал, має кілька назв: акри гель, полігель, акрил гель. Назва залежить від фірми виробника. Тобто один і той же продукт, різні бренди, називають по різному. Тому, коли Вам зустрічаються ці назви у просторах Інтернету або в магазинах, майте на увазі, що це один і той же продукт.

Завдяки тому, що полігель ПНБ популярний серед майстрів манікюру, купити цей матеріал можна в будь якому спеціалізованому магазині нігтьового сервісу, в місті Константинівка. А якщо потрібний акри гель PNB в офлайн магазинах знайти не вдається, його можна замовити в Інтернет магазині https://livada.com.ua/. Тут великий вибір матеріалів бренду ПНБ, та інших брендів. В Інтернет магазині Лівада, Ви знайдете продукцію на будь який смак. Купуючи матеріали, в Інтернет магазині Лівада, Ви отримуєте приємний шопінг та чудові бонуси.

Ціна на матеріали PNB, залежить від об’єму продукту. Маленький об’єм, невисока ціна, і навпаки, більший об’єм, вища ціна. На сайті Інтернет магазину, представлені матеріали для нігтів різних цінових категорій.

Якщо купувати продукцію оптом, в Інтернет магазині Лівада, діють чудові знижки. Купуєте більше, платите менше. Оптове замовлення зібрати дуже просто, бо матеріалів для нарощування багато ніколи не буває. Завжди щось хочеться купити до своєї колекції, щоб радувати себе і своїх клієнтів.

Для того, щоб Ви могли легко та швидко знайти матеріал потрібного бренду, та категорії, на сайті Інтернет магазину Лівада є спеціальні фільтри. Завдяки цим фільтрам, шукати все, що потрібно можна комфортно та без часових затрат.

Доставку матеріалів бренду ПНБ, або будь якого іншого бренду, можна замовити в різні куточки України. Найголовніше, аби в населеному пункті було відділення пошти. Якщо Ваш ритм життя, не збігається з графіком поштового відділення, або не маєте бажання стояти в черзі, то є можливість замовити давку кур’єром. Посилку привезуть на будь яку адресу, в зручний для Вас час.

Як працювати в акри гелем ПНБ для нарощування нігтів

Акрил гель PNB зовсім не примхливий матеріал, працювати з ним саме задоволення. Цей економно використовується, з однієї краплі полігелю, можна сформувати штучний ніготь. Наноситься чудово на нігтьову пластину, кладеться рівним шаром. А ще акри гель не викликає алергії, а це дуже значний плюс, як для клієнтів, так і для майстра.