Вагітність жінки триває не один місяць, тому ваше цікаве положення цілком може випасти на новорічні свята. Багато майбутніх мам часто задаються питанням: як відзначати Новий рік у своєму цікавому положенні? Питання актуальне, тому поговоримо про це докладніше.

Загальні поради стосовно відпочинку на новорічні свята

Перед Новим роком багато суєти, тому вагітним потрібно запам'ятати деякі правила, які дозволять зберегти здоров'я та не зіпсувати настрій до свят, а також не потрапити перед новорічною ніччю в лікарню.

При підготовці до свят будьте уважні до себе та обережні. Відмовитися від участі в передноворічних марафонах шопінгу та активній підготовці. Основне правило для вас зараз – емоційний та фізичний спокій, тільки позитивні емоції. Для цього, наприклад, можна себе порадувати та купити гарне плаття для вагітних.

Ще одна важлива вимога – ніякої гучної музики, відвідування публічних місць, розпродажів. Уникайте місць з галасливою гучною музикою – діти в животі вкрай не люблять таких звуків.

Що відвідати та де побувати на свята майбутній мамі

  1. На Закарпатті можна відпочити не тільки в новорічну ніч, але і провести ще кілька днів, розважаючись на одному з популярних зимових курортів. Замовляти для цього готель зручно у місцевих туристичних компаній або безпосередньо у будинках відпочинку. Вам будуть запропоновані: комфортні номери з усіма зручностями, якісне харчування в ресторані чи кафе, екскурсії по Закарпаттю (не забудьте взяти із собою теплий одяг: зручні штани для вагітних, светр та куртку).
  2. Романтична зустріч Нового Року удвох з чоловіком. Для цього необов'язково святкувати вдома – існує кілька більш цікавих локацій, куди можна поїхати: заміський будиночок або апартаменти в готельному комплексі.
  3. Новий рік у Львові. Казкове місто Лева гостинно запрошує всіх бажаючих на святкування Нового Року. Можна скористатися нагодою та провести кілька днів, оглядаючи місцеві визначні пам'ятки: музеї, театри, площу. Щоб відчувати себе комфортно під час прогулянок, слід взяти зручний одяг для вагітних.
  4. У будинку відпочинку або санаторії. Як правило, кінець року завжди дається важко, дуже часто хочеться відпочити від суєти та щоденних турбот. Тому для святкування нового року можна розглянути такий варіант, як заміський будинок відпочинку або спеціалізований санаторій. Варіант цей не витратний, до того ж він здатний принести велику користь організму. Зазвичай, такі заклади знаходяться на природі.
  5. В гостях. Зустрічати Новий рік вагітним жінкам комфортніше, з психологічної точки зору, в тихій компанії близьких людей. Потрібно пам'ятати про те, що шум може заподіяти якісь незручності не тільки самій жінці, але і її майбутній дитині.

Обирайте найкращій варіант, щоб цікаво відсвяткувати Новий рік.