На сьогоднішній день торгівля будь-яким товаром влаштована так, що скрізь є виробник продукції, посередник (або навіть декілька посередників) та кінцевий клієнт, котрий оплачує той товар. Так продається все, і пам'ятники з граніту не є якимось виключенням із правил.

памятники с ценами

Де і Як костянтинівські ділки купують граніт

Як відомо, Донбас славиться своїми шахтами та шахтарями, але ж ніяк не гранітними кар'єрами і каменярами. А от місто Коростишів на Житомирщині - навпаки. Розташувавшись на гранітному щиті, жителі майже на 90% зайняті в сфері каменеобробки. Саме в Коростишівському районі працюють більше 5000 майстерень по обробці каменю, і майже всі вони є Виробниками. Хтось працює з дешевшим каменем, хтось працює з дорогим, однак і ті і інші працюють с посередниками - оптовиками з Костянтинівки, які купують деталі памятників оптом та привозять їх в наше місто.

Законом будь-якого бізнесу є аксіома: дешевше купити - дорожче продати. Тому костянтинівці не цураються відбирати самий поганий і дешевий граніт на Коростишівських фірмах, щоб продати його в Донецькій області, там, де люди ні сном ні духом про хороший камінь і ціни на нього від Виробника. Знайте, що в Коростишеві пам'ятники виготовляють від початку розрізу гранітного блоку на плити, і до гравіювання портрета і написів включно. Це і називається виробничим процесом. У фрезерному цеху ріжуть булигу каменю на рівні плити, полірувальники їх полірують, каменотеси виконують ручну обробку каменю, а художники гравірують портрети і написи. Всі ці етапи відбувається в майстерні КОРГРАН (м.Коростишів).

Якими ж насправді є ціни на памятники у Виробника

Гранітний завод в Коростишеві на своєму сайті www.korgran.com пропонують виготовлення памятників із габро Буки - чорного каменю преміум якості. Такого граніту Ви не знайдете в Костянтинівці, а можливо взагалі в Донецькій області. А для ознайомлення з цінами виробника є каталог фото з цінами на кожен варіант розмірних позицій. Розділ називається Ціни на пам'ятники. Тут Ви можете вибрати памятник по фото і розмірам, де буде вказана його відповідна ціна. Потім телефонуйте на завод і замовляйте виріб, Вам нададуть кошторис по всім роботам і рахунок для оплати мінімального авансу. Всі фотографії по роботі над Вашим замовленням Вам скидають на Вайбер чи ін.месенджер. Портрет можна вислати Новою Поштою чи відсканувати і скинути на ел.пошту. Доставка готового гранітного виробу теж здійснюють через Нову Пошту або Делівері. Наприклад, за 7700 грн Ви отримаєте добротний пам'ятник з найякіснішого чорного Букинського граніту з портертом від художника (ручною роботою) і монтажними отворами. Це вже вартість с доставкою на вказану Вами адресу в Костянтинівці.

Будьте розумними - замовляйте памятники в Коростишеві.