Купівля автомобіля - це відповідальна подія, пов'язана не тільки з великою радістю, але і з безліччю перевірок. Автомобіль необхідно оглянути на наявність пошкоджень і вторинних забарвлень, на будь-які несправності в роботі. Також важлива і юридична перевірка: чи все в порядку з номером кузова і двигуна, чи немає застав і обтяжень на транспортному засобі і так далі. Все це стає складніше, якщо купувати уживане авто, особливо в Україні. Адже більшість автомобілів, які продаються на вторинному ринку у нас в країні, мають чимало дефектів через неналежне обслуговування, експлуатації по поганих дорогах і так далі.

Що робити в даній ситуації?

Щоб убезпечити себе від будь-яких проблем, а також вибрати більш гідний варіант, краще звернутися в перевірену компанію по пригону автомобілів з Європи через біржу VARTA. Наприклад, непоганим варіантом є норвезькі автомобілі. Є кілька причин, чому саме з цієї країни вигідно замовляти пригін авто:

 Високі вимоги до обслуговування автомобілів в Норвегії, завдяки чому навіть варіанти з великим пробігом часто зустрічаються в дуже хорошому стані;

 Порівняно низькі ціни - заощадити можна 20 і більше відсотків, враховуючи растаможку в Україні та інші супутні витрати. Пов'язано це з тим, що норвежці частіше змінюють автомобілі і купують їх в основному з салонів, тобто б/у варіанти коштують дуже дешево, так як майже нікому не потрібні;

  У Норвегії є чимало рідкісних конфігурацій автомобілів, які навіть не експортувалися в Україну: як хороші варіанти по двигуну і коробці перемикання передач в різних моделях, так і відмінні конфігурації по салону з додатковими функціями.

Чому VARTA?

Замовляти авто з Норвегії або з інших країн важливо у перевірених виконавців - спеціалізованих компаній або у приватників. Даний сервіс зібрав десятки фахівців в даній сфері, що працюють з різними країнами. Основна перевага порталу - це ретельна перевірка кожного виконавця і верифікація в системі з реєстрацією всіх необхідних даних. Більш того, оплата послуг фіксується на біржі і не відправляється виконавцю до тих пір, поки замовник не підтвердить отримання автомобіля. Все це захищає замовника від можливих махінацій і обманів.

Тут пропонують свої послуги різні фахівці за різними цінами, є чимало компаній, які мають своїх представників в Норвегії або в іншій країні, звідки необхідно пригнати машину. Ці люди ретельно перевіряють історію транспортного засобу і його стан, що гарантує отримання всієї необхідної інформації до моменту оплати.

Оформити замовлення на біржі можна швидко і легко, при цьому можна вказати будь-які вступні: пробіг, конкретна модель з тим чи іншим двигуном, наявність необхідних функцій і так далі. Після того, як замовник залишає повідомлення про необхідність підбору і пригону авто, він відразу ж починає отримувати відгуки від виконавців - потрібно лише вибрати вподобаного партнера, який запропонує найвигідніші умови. Купуйте старі авто з Європи зручно і безпечно за допомогою перевіреного сервісу.