Купуючи купальник, часто буває складно вибрати один з багатьох, адже пляжна мода така багата стильними фасонами, а кожен інтернет-магазин має вражає уяву асортиментом забарвлень, від класичних квіткових до більш фантазійних. Щоб не витрачати години на пошук відповідного бікіні, найкраще орієнтуватися на свою комплекцію: це істотно заощадить час.

   Є багато типів фігури, тому зрозуміло, що не всяка модель підійде особисто вам. Будь-які недоліки або достоїнства статури вимагають певного типу купальника. Наприклад, якщо у вас бюст-одиничка і широкі стегна, не має сенсу купувати моделі, які включають невеликі з розрізом шортики, тому що ваші стегна в них будуть виглядати ще більше.

   Розглядаючи і оцінюючи моделі в інтернет магазині, ви виявите, що великі груди часто вимагає стабільного твердої чашечки - «трикутника» з широкими лямками, а невелика найкраще буде виглядати в півсфері з округленими краями, з можливістю наповнення таких чашок спеціальним вкладишем. Тоді рівновага між обсягом грудей і стегон буде відновлено.

   Саме для жінок невеликими грудьми і широкими стегнами були розроблені романтичні фасони ніжних «карамельних» квітів, прикрашені бантом як обов'язковим елементом.

   

Стрункі жінки повинні розглянути для себе варіант розділеного на дві частини купальника, бікіні якого зав'язуються з боків на тасьми, а ліф - навколо шиї, щоб виділити гарні тонкі руки і довгі ноги.

   Але якщо у вас недостатньо довгі ноги, стилісти не рекомендують купувати роздільні моделі з нижньою частиною у вигляді чоловічих «боксерок», тому що так ви, безсумнівно, досягнете враження невідповідного силуету, а маленький бюст в таких випадках буде виглядати ще менше.

   Вам більше підійдуть відкриті бікіні з високою талією і хвилеподібною рядком, а велике округлене «декольте» в будь-який пляжному одязі візуально подовжить вашу фігуру.

   Знаменитий «танкіні» (купальник з верхньою частиною у вигляді подовженого топа) утримує першість популярності серед всіх модних фасонів. Він дійсно є хорошим вибором для жінок з тонкими руками, худорлявих або трохи повніше, але з невеликими грудьми.

   Танкіні хороший тим, що зрівнює обсяг верхньої та нижньої частини тіла, завдяки чому ви не будете виглядати непропорційно. Але не вибирайте танкіні в вертикальну широку смужку.

   Цілісний купальник також цікавий: відповідні моделі для жінок з маленькими грудьми зазвичай мають гарні оборки і бретелі середньої ширини. Для тих, хто звик робити акцент на рельєфності бюста, хорошим рішенням стане модель «на кісточках» або з овальними прокламіновимі вставками.

   Не забудьте поцікавитися цільним купальником з маленькою проймою і обробкою кольоровим стеклярусом: вибравши такий варіант, ви візуально зменшите видатні грудей.

   Бандо - модель, у верхній частині імітує широку смугу - кращий тип для жінок з невеликими грудьми, але досить широкими м'язистими плечима.

   Багато хто віддає перевагу використовувати саронг або парео, які заокруглені контури тіла і підкреслюють жіночність. Моделі цих купальні-пляжних аксесуарів з великої вишивкою по краю часто виручають жінок, які худорляві або мають невиразні стегна.

   Крім того, в парео ефектно зіграти, прикривши їм груди і зав'язавши кінці на бант спереду. Змінивши його на топ, ви зможете використовувати парео строго за призначенням - для прикриття нижньої частини, не користуючись кабінкою для переодягання.

Джерело: Інтернет-магазин купальників і пляжного одягу для всієї родини Amarea.ua