Сучасні методи лікування наркоманії 

Наркотична залежність - складне захворювання, яке потребує як медикаментозного, так і психологічного лікування. Саме таку професійну допомогу пропонує реабілітаційний центр «Реванш». Співробітники клініки застосовують інноваційні терапевтичні методи, що дозволяє досягати позитивних результатів навіть на пізніх стадіях наркоманії.

Методи лікування наркоманії

Детоксикація 

З детоксикації починається будь-яке лікування наркотичної залежності. Дана процедура очищає організм хворого від залишків хімічних допінгів і токсинів, стабілізує загальний стан. Детоксикація може проводитися медикаментозним, механічним, біологічним способом.

Класична програма «Детокс» займає близько 2-3 діб, супроводжуючись болісними болями та психологічними стражданнями. Сучасна ультрашвидка детоксикація дозволяє позбавити хворого від неприємних відчуттів і стабілізувати його стан буквально протягом 8 годин.

Кодування 

Кодування від наркотиків, використання блокаторів - один із методів боротьби з наркотичною залежністю. Процедура полягає в підшкірному введенні пацієнту препаратів, що мають здатність блокувати опіоїдні рецептори.

У результаті вживання хімічних допінгів перестає приносити пацієнтові задоволення, а, навпаки, провокує прояв хворобливих, неприємних симптомів. На рефлекторному рівні фізична тяга до наркотичних речовин значно знижується.

Метод інтервенції 

Науково доведено, що примусове лікування наркоманії не дає позитивних, стабільних результатів. Важливо, щоб пацієнт сам усвідомив всю серйозність проблеми і виявився активно залученим у терапевтичний процес.

Більшість наркоманів заперечують наявність залежності, відмовляються від допомоги. Сформувати правильні здорові мотивації дозволить метод інтервенції. Навіть якщо людина не сприймає доводи ближнього оточення, досвідчені фахівці зуміють знайти правильний підхід, підібрати потрібні слова й аргументи, допоможуть пацієнту прийняти свідоме рішення про проведення подальшого, комплексного лікування.

Психологічна реабілітація 

Без грамотної психологічної реабілітації лікування наркоманії не дасть належного ефекту та призведе до чергового рецидиву. Основними методами психологічної корекції є:

  1. Індивідуальний психоаналіз - дозволяє людині розібратися в проблемах, які спровокували розвиток патологічної залежності. Сформувати нові цілі й життєві пріоритети, а також уявлення про самого себе, як про незалежну від наркотичних речовин особистості.

  2. Програма «12 кроків» - колективні заняття психотерапією в групах взаємодопомоги. Дана методика сприяє подоланню психологічної залежності, особистісному і духовному зростанню, зміни ставлення до життя та оточуючих людей.

Після закінчення основного терапевтичного курсу співробітники центру «Реванш» пропонують пацієнтам програми соціальної адаптації, що дозволяють знайти своє місце в суспільстві, вирішити психологічні, соціальні, сімейні проблеми.

Переходьте на офіційний сайт клініки https://lechenie-narkomaniya.kiev.ua та дізнавайтеся більше про лікування наркоманії.