Основна перевага франчайзингу в тому, що він дає можливість для відкриття власного бізнесу без величезних вкладень капіталу. Одна з різновидів такого бізнесу по франшизі - відкрити ломбард з прийому в заставу рухомого майна. Послуги подібних кредитних установ затребувані у людей з різноманітним рівнем доходів. Принцип організації будь-якого бізнесу по франшизі в тому, що ви відкриваєте підприємство під відомим брендом і працюєте в складі єдиної системи. Підприємство-франчайзер при цьому надає допомогу франчайзі у вирішенні правових проблем, сприяє з реєстрацією, організацією рекламних компаній і навчанням працівників.

Хто користується ломбардними послугами

Щоб створити успішний бізнес, необхідно для початку ретельно вивчити цільову аудиторію. Найчастіше, послугами ломбардів користуються люди, що належать до середнього класу. Це зменшує ризики, пов'язані з тим, що застава залишається не викупленою. Звичайно, мета подібних позик - термінова покупка або погашення кредиту в банку.

Кращим місцем для ломбарду в умовах великого міста є спальний район, а для невеликого населеного пункту - центр, де прохідність є найбільшою.

У чому переваги створення ломбарду за франшизою?

  • Допомога з відкриттям. Якщо підприємство-франчайзер - сумлінне, воно зробить все, щоб мінімізувати всі складнощі на початковому етапі.
  • Спецнавчання персоналу. Ломбард - це досить специфічне підприємство. Для того, щоб справи йшли успішно, необхідний компетентний і бездоганно чесний персонал, який пройшов спеціальне навчання. До того ж, вірогідність помилок з прийманням застав та оцінкою буде мінімальною.
  • Наявність спеціального програмного забезпечення.
  • Компетентні консультації за необхідністю. Протягом роботи, особливо в перший час, будуть виникати найрізноманітніші питання. Представник франчайзера готовий відповісти на них.

Без допомоги франчайзера відкрити ломбард досить проблематично. Реєстрація та отримання ліцензії займають багато часу, і далеко не всім вдається пройти цей "квест". Робота за франшизою дозволяє відкрити нове підприємство набагато швидше, щоб працювати і заробляти. При цьому вся організаційна документація оформлена бездоганно.

Як вибрати франчайзера

Ознака сумлінного підприємства, подібного www.lombardparus.com - наявність грамотно складеного бізнес-плану. Якщо його немає, навряд чи таке підприємство здатне нормально організувати власну роботу та, тим більше, допомагати франчайзі. За інших рівних умов, потрібно вибрати той ломбард, який пропонує допомогу з відкриттям, рішенням правових питань та організацією рекламних кампаній.