Мало не кожному в наш час відомо, що з моменту становлення нашої країни на світовій економічній карті в якості самостійного гравця, значно зросли об’єми її міжнародних перевезень. Зокрема лідируючі позиції на даний час займає саме доставка вантажів із Китаю на територію України. У зв’язку із цим з’явилось досить багато різноманітних спеціалізованих компаній, котрі пропонують свої послуги у сфері перевезень.

Не будемо заперечувати, так, вони дійсно у якійсь мірі непогано справляються із своєю роботою. Проте, якщо Ви хочете знайти справжнього професіонала своєї справи, все ж варто звернути увагу на Партнер Трейд.

Чому саме варто віддати перевагу нашій компанії?

Перш за все зазначимо, що Партнер Трейд – це міжнародний 3PL оператор, головною метою якого є супровід вантажів із Китаю і країн СНД в Сполучені Штати Америки та Канаду. Ми також пропонуємо таку послугу як «доставка вантажів із Китаю під ключ». Крім того ми допомагаємо українським виробникам виходити крім українського, на американські ринки. І все це завдячуючи комплексній логістиці та мережі фулфілмент центрів.

Співпрацюючи з нами можна бути впевненими в тому, що Ваші турботи перестануть бути Вашими уже в той момент, коли Ви переступите поріг нашої компанії. Ми турбуємося про кожного свого клієнта, хочемо щоби Ви отримували лише:

  • комфорт від співпраці із нами;
  • надійність та впевненість в успішності перевезення;
  • заощаджували свої кошти та час.

Саме тому, ми прикріплюємо до кожного клієнта персонального менеджера, котрий не лише відповідатиме на питання, але й стане Вашим провідником у світ логістики, а також міжнародних перевезень.

І це далеко не весь перелік переваг, котрі отримує кожен наш клієнт у процесі співпраці із нами, повірте. Адже звернувшись до нас хоча б один раз, Вам навряд чи захочеться підшукувати собі інших партнерів. Вам обов’язково сподобається працювати пліч-о-пліч із компанією, як сподобалося багатьом іншим нашим клієнтам.

Як працює компанія

Кожному своєму клієнту ми раді запропонувати обрати із трьох доступних у нас способів доставки вантажів з Китаю на територію України, зокрема: 1. Авіа доставка – термін виконання до 15 днів. При умові якщо мінімальна партія вантажу від 5 кг і вище, то вартість доставки за 1 кг вантажу становитиме всього 6$.

2. Перевезення у контейнерах морем – термін виконання до 45 днів. Вартість буде залежати від ваги та об’єму вантажу, типу контейнера і т.д.

3. У складі звичайних вантажів – термін виконання до 45 днів.

Якщо Вам цікаво для прикладу дізнатися які типи вантажі ми перевозимо, то наведемо декілька наступних:

  • різноманітні товари для дому;
  • чисельні будівельні матеріали;
  • автомобілі, а також запчастини до них;
  • обладнання, призначене для промислового виробництва;
  • трактори та різноманітну сільгосптехніку;
  • сипучі та негабаритні вантажі;
  • та ряд інших.

Крім того ми також можемо запропонувати склад в США для продажів. Тобто до уваги клієнтів компанії професійний складський сервіс на території Сполучених Штатів Америки. Так, зокрема оператор транспортної логістики Партнер Трейд зберігає, комплектує та доставляє вантажі, оскільки:

1. У нас є все необхідне для того аби оперативно обробляти вантажі будь-якої складності.

2. Наша компанія надає сервіс лише відповідального зберігання вантажів із самими різноманітними характеристиками, в тому числі і якщо мова йде про негабарити.

3. Наша компанія оптимізує витрати на весь ланцюжок поставок. В тому числі це стосується й крос-докінга, копакінга, довгострокового зберігання та ряду ін.

4. Ми також відправляємо семпли Вашим партнерам, а також поповнюємо складські залишки дистриб'юторів та торгових мереж.

5. Використовуйте переваги складських площ на обох узбережжях США. Як Ви уже могли зрозуміти, із нами у будь-якому випадку вигідно співпрацювати.

Якщо раптом у Вас залишилися чи виникли запитання стосовно послуг, які ми пропонуємо, будемо раді відповісти. Звертайтеся! Чекаємо саме на Вас!