«Колумб Трейд» – одна з небагатьох компаній на українському ринку, яка пропонує покупку автомобіля із США «під ключ» з повним супроводом угоди та гарантією якості. Фахівці компанії пропонують максимально вигідні умови співпраці, тому що націлені на оптимізацію витрат клієнта на всіх етапах. Наші агенти торгуються за авто у режимі онлайн і знижують ціну на нього по максимуму.

 

Компанія співпрацює із кращими експедиторами та перевіреними митними брокерами. Регулярні поставки автомобілів в Україну забезпечують отримання додаткових знижок на транспортування по воді.

«Колумб Трейд» забезпечує повний супровід угоди і надає докладну інформацію про процес покупки на всіх етапах. Перед продажем авто з США клієнту менеджери ретельно перевіряють «чистоту» транспортного засобу. Усі авто проходять діагностику технічного стану, а також перевірку історії їх використання, включаючи аналіз даних про попередніх власників і отримання інформації із закритих національних баз: CAR Fax, Epic Win і Avto Check.

Щоб автомобіль законно ввезти на територію України, необхідно надати оригінал його техпаспорта і квитанцію, яка підтверджує легальність покупки. У накладній необхідно вказати правильні персональні дані отримувача. Також пред'явленню підлягає паспорт майбутнього власника та його ідентифікаційний код. Крім основного техпаспорта необхідно пред'явити і його транзитний варіант. Підставами для проведення платежу виступає рахунок-фактура або інвойс, а також договір купівлі-продажу. До пакета документів прикладається експортна митна декларація. Якщо ввозом авто в інтересах довірителя займається третя особа, необхідне довіреність.

Особливості придбання автомобіля

Митне очищення за пільговими розцінками проходять автомобілі, які були виготовлені в країнах-союзниках не раніше січня 2010 р. Одному громадянину дозволено розмитнити по пільгових тарифах не більш однієї машини на рік. Якщо автомобіль продається у термін до 12 місяців після розмитнення, пільги на придбання відміняються заднім числом – у цьому випадку буде потрібно доплатити повну вартість акцизного збору.

Процедура

Щоб автомобіль пропустили до місця розмитнення, необхідно оформити попередню декларацію з оплатою гарантії. Її розмір дорівнює сумі нарахованих митних зборів. Для появи у митному органі людині дається 10 календарних днів. Після того як строк закінчиться експлуатувати машину буде заборонено. Щоб їздити на авто потрібно провести митне очищення лота. Якщо ще до початку розмитнення подбати про сертифікат відповідності, у якому вказується екологічний стандарт, дані виробника та рік випуску транспортного засобу, процедура пройде швидше.

Чекаємо Вас за адресами:

м. Київ, вул. Костянтинівська буд. 71. - +380 68 6297070

м. Дніпро, Мечникова 10Б, 7 поверх, офіс 702. - +380 96 4537070

м. Харків, Полтавський Шлях 32, окремий вхід з вулиці. - +380 98 0880885