Доведено, що продуктивність життєвих процесів і психологічна обстановка в сімейному колі, здебільшого, залежить від якості сну. Варто погодитися, що не виспана людина неуважна, їй складно налаштуватися на виконання будь-яких справ, більш того, спостерігається відсутність хоч якогось оптимізму.

Таким чином, вибираючи ліжко, не варто брати першу-ліпшу модифікацію. При розумному виборі даного предмету меблів вам вдасться придбати варіант, що відрізняється не тільки презентабельністю, але і комфортабельністю. Інтернет-магазин «Meblidoma» готовий із задоволенням в цьому допомогти. Ми запрошуємо познайомитися з гідною колекцією, здатною перевершити очікування, найвимогливіших клієнтів.

Різновиди ліжок-трансформерів

Перш, ніж купити ліжко, слід визначитися з місцем його розташування, виходячи з уже наявного або запланованого планування спальні. Виходячи з цього, можна позначити її розміри. Для невеликих кімнат рекомендується розглянути ліжко трансформер.

В інтернет-магазині «Meblidoma» дані модифікації, запропоновані наступними варіантами:

  • спальне місце-столик стане оптимальним рішенням для учнів;
  • розкладне ліжко + шафа гідний варіант, що сприяє раціональному використанню вільного простору з максимальною користю і зручністю. Не меншої уваги заслуговують рішення, які передбачають спальне місце, наявність шафи і дивану;
  • складне ліжко, з легкістю трансформується в диван;
  • ложе з пуфом;
  • з комодом;
  • стіл + ліжко + шафа.

Хочете купити ліжко недорого, повністю відповідне персональним потребам? Інтернет-магазин «Meblidoma» надасть цю можливість.

Корисні поради щодо вибору ліжка

Вибираючи ліжко в спальню, крім відповідних габаритів по відношенню до вільної площі слід враховувати і зріст, тих, хто буде на ній відпочивати. Якщо цікавлять 2-х спальні модифікації, то при розрахунку довжини ложа береться зірст обох партнерів і до більшого «в запас» додають мінімум 10 см.

Що стосується ширини, то її можна визначити, розташувавшись на спальному місці, з закинутими руками за голову. При розправлених ліктях повинен бути запас. Якщо він відсутній, ви будете відчувати дискомфорт, отже, краще розглянути більш просторі модифікації.

Цікавлять високоякісні спальні ліжка? Інтернет-магазин «Meblidoma» запрошує познайомитися з колекцією, яка заслуговує на увагу сучасного споживача з високими вимогами.