Ми часто читаємо інформацію про те, що варто купувати косметичні засоби для догляду волосся в салоні. Напевно, ця професійна косметика для волосся трохи відрізняється від доступної в аптеках.Косметика для догляду за волоссям як в магазинах, так і в аптеках (особливо в них) включає в себе продукти справді хорошої якості та виняткової дії.

Чим відрізняються косметичні засоби з салонів та в аптеках?

Головна відмінність дуже помітна при порівнянні, наприклад, перманентних фарб - у салонних фарбах набагато менше аміаку, ніж у аптеках. Така ситуація пояснюється простою причиною. Людина, що купує фарбу в аптеці, розраховує, що вони досягнуть кольору волосся, представленого на малюнках із упаковки, і цей досить великий вміст аміаку забезпечує такий ефект - у салоні перукар спостерігає за процесом фарбування волосся та розширює або скорочує його залежно від потреб волосся та індивідуальних властивостей.

Косметичні компанії намагаються робити косметику для реалізації в аптеках, однак, більшість людей купує її для догляду та живлення волосся, коли недостатньо точно зрозуміли інструкцію.

Довірившись фахівцям авторизованого салону, ви можете бути впевненим, що вони рекомендують хорошу косметику для догляду за волоссям. Часто в салонах є більш активні речовини, а продавець у цьому випадку - професіонал, оцінює волосся клієнта та його потреби. Така косметика має більш спеціалізовану дію, ніж та, що є в аптеці, де косметика охоплює людей, які не читають інформацію про дію препарату і не завжди вибирають препарати для актуальних потреб свого волосся.

Косметика з салону

Купуючи косметику в салонах, ви впевнені, що вона хорошої якості. На полицях в аптеках та інших магазинах є косметика різної якості. Часто виробники вкладають набагато більше зусиль:

  • в упаковку, яка полягає у заохоченні придбання свого товару,
  • в його рекламу, ніж у сам продукт.

Видно, що косметика, яку купують у салонах, зазвичай має дуже скромну, іноді навіть аскетичну упаковку.Звичайно, серед косметики для догляду за волоссям як в магазинах, так і в аптеках (особливо в них) є продукти справді хорошої якості та виняткової продуктивності. Можна сміливо сказати, що лікарські шампуні з аптеки справді хороші, як і кондиціонери та препарати.

Якщо у вас є дружній салон, ви завжди можете розпитати про професійну косметику та отримати повну інформацію про неї. Багато людей переконані, що косметика, придбана в салонах, набагато краща, ніж косметика в аптеках.